The Voice of Poland 11 - Edyta Górniak zawstydzona przez trenera. Takich słów się nie spodziewała

2020-09-28 15:19 Ewelina Kulasza
Edyta Górniak
Autor: Piotr Molecki/East News

The Voice of Poland z odcinka na odcinek coraz bardziej zachwyca wszystkich widzów! To nie tylko dzięki uczestnikom, którzy porywają wszystkich swoim talentem, ale również trenerów!. Urszula Dudziak, Michał Szpak, Edyta Górniak a także Tomson i Baron swoją energią wręcz zarażają widzów przed telewizorami. Tym razem jeden z nich zawstydził Edytę Górniak! O co dokładnie chodzi? Szczegóły jak zawsze na ESKA.pl.

Muzyczny program The Voice of Poland powrócił na ekrany telewizorów i od pierwszego odcinka czaruje wielu widzów. Jedenasta edycja trwa w najlepsze, a póki co na antenie emitowane są przesłuchania w ciemno. Artyści wychodzą na scenę i prezentując swój głos, a trenerzy mocno się w niego wsłuchują. Kiedy tylko ktoś bardzo ich zachwyci, odwracają swoje czerwone fotele, a na twarzy uczestnika pojawia się nieopisana radość! W najnowszej, jedenastej edycji robi się naprawdę gorąco! To nie tylko zasługa wokalistów i emocji, które towarzyszą im podczas występów, ale również nowej zasady, jaką jest blokada innego trenera. Śmiech, zabawne komentarze, koleżeńskie sprzeczki, słodkie komplementy, a także wiele innych atrakcji płynie w 11. edycji The Voice of Poland prosto z czerwonych foteli trenerów.

Trenerskie grono w The Voice of Poland 11 składa się z uzdolnionych muzycznie gwiazd. Na fotelach zasiadają Edyta Górniak, Michał Szpak, Tomson i Baron, a także Urszula Dudziak. Podczas jednego z odcinków właśnie do Edyty Górniak jeden trener rzucił zawstydzającym komplementem. Piosenkarka takich słów naprawdę się nie spodziewała! 

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice of Poland 11 - Edyta Górniak zawstydzona przez trenera

The Voice of Poland to prawdziwe emocje i na pewno każdy się z tym zgodzi! Tym razem doświadczyła ich Edyta Górniak - dosłownie na własnej skórze. Zawstydziła ją koleżanka z fotela, czyli debiutująca trenerka The Voice of Poland Urszula Dudziak. Podczas nagrań wokalistka zwróciła się bezpośrednio do Edyty Górniak zasypując ją komplementami!

Jesteś osobą niezwykłą, piękną, wrażliwą, która niesie innym pomoc. Masz piękne, dobre serce. Jestem wzruszona twoim podejściem i umiejętnością określenia tego, co jest ważne.

Edyta Górniak nie dość, że była zaskoczona wyznaniem koleżanki, to w dodatku mocno się zawstydziła i odpowiedziała: 

Jestem tylko dzieckiem Boga. To jest jego dzieło. Przekazuję komplementy dalej.

Nic dziwnego, że w programie The Voice of Poland jest tyle emocji - tam po prostu bardzo dużo się dzieje! To bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych programów o charakterze muzycznym, ale też rozrywkowym.

Najnowsze