The Voice of Poland 11 - Adam Kalinowski lepszy niż Krystian Ochman? Podczas finału będzie się działo

2020-12-04 10:13 Ewelina Kulasza
Adam Kalinowski i Krystian Ochman
Autor: Screen z YouTube/The Voice of Poland Adam Kalinowski i Krystian Ochman

Wielki finał jedenastej odsłony The Voice of Poland już w sobotę 5 grudnia. O miano najlepszego głosu w Polsce, powalczy aż czterech zdolnych uczestników. Podczas ostatniego odcinka będzie się działo, dlatego bądźcie przygotowani na wielkie emocje! Do tej pory największym faworytem wśród internautów był Krystian Ochman, jednak nowe komentarze pozostawiają wątpliwości. Adam Kalinowski nowym faworytem formatu The Voice?

The Voice of Poland 11 - finał. Kto wygra? Zwycięzca może być tylko jeden! O miano Najlepszego Głosu w Polsce, powalczy czterech uczestników jedenastej edycji muzycznego show. Na scenie zmierzą się ze sobą: Krystian Ochman, Adam Kalinowski, Anna Gąsienica-Byrcyn i Jędrzej Skiba. To oni oczarowali barwą swojego głosu nie tylko trenerów, ale także widzów przed telewizorami. Finał jedenastej edycji zapowiada się magicznie. Na scenie pojawią się nie tylko uczestnicy, ale będziemy mieli również okazję zobaczyć ich występy z trenerami! W dodatku na widzów czekają atrakcje, które zapewnia im goście specjalni - muzyczne odkrycie 2020 roku Sanah, zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland - Alicja Szemplińska oraz Andrzej Piaseczny.

Zwycięzca może być tylko jeden, ale internauci mają swoich faworytów. Do tej pory był to Krystian Ochman, który zachwycił piosenką Światłocienie, jednak teraz również Adam Kalinowski zyskał spore poparcie.

The Voice of Poland 11 - kto wygra? Kto jest faworytem?

Krystian, Adam, Ania i Jędrzej od początku programu przeszli bardzo długą drogę. Tyle ile internautów, tyle samo głosów, dlatego ciężko wybrać jednego uczestnika, który zdobył największe poparcie w sieci. Jednak spoglądając na komentarze w mediach społecznościowych, wiele osób na zwycięzcę 11. edycji typuje Krystiana Ochmana albo Adama Kalinowskiego. Obaj panowie czarują barwą swojego głosu. Kto wygra? To zależy od fanów, którzy już od tygodnia mogą głosować na swoich faworytów przy pomocy sms-ów.

Zobacz: The Voice of Poland 2020 - NUMER SMS. Jak głosować na finalistów, by głos się liczył?

The Voice of Poland 11 - finał odkryje nowy talent na polskim rynku! [WIDEO]
Najnowsze