The Voice of Poland 10 - Sonia Michalczuk poniżyła konkurenta? Teraz się tłumaczy

2019-10-23 14:42 MK
Sonia - The Voice of Poland
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu! Od kilku tygodni, telewidzowie mogą obserwować, jak ich faworyci do zwycięstwa radzą sobie podczas Bitew. Na tym etapie, każdy z uczestników chce pokazać, że jest zdecydowanie lepszy od konkurenta i zapewnić sobie awans do Nokautów. Tak było również w przypadku bitwy stoczonej między Sonią Michalczuk a Filipem Czyżykowskim z grupy Michała Szpaka. Internauci uznali jednak, że wokalistka zachowała się nie w porządku wobec rywala. Czy słusznie? Sprawdź na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - bitwa stoczona między Filipem Czyżykowskim a Sonią Michalczuk z drużyny Michała Szpaka z pewnością przejdzie do historii programu. Jurorzy w składzie Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron z Afromental zgodnie orzekli, że było to starcie gigantów wokalnych i zdecydowanie jedna z najbardziej wyrównanych bitew wieczora. - To był najlepszy duet - przyznała autorka hitu Serce Baila. Zanim jednak telewidzowie zobaczyli, jak utalentowani uczestniczy mierzą się z utworem Gimme Shelter z repertuaru The Rolling Stones, mogli obejrzeć krótki filmik, w którym umieszczono ich wypowiedzi o sobie nawzajem. Słowa Soni Michalczuk mocno nie spodobały się fanom programu. Artystka wypowiedziała przed występem następujące słowa: - Nie boję się, że Filip żółtodziób mnie pokona, ponieważ Filip żółtodziób wróci potem do liceum, a ja wrócę zespołu. Jeśli Filip mnie pokona, to ja tylko odpadnę z programu, jeśli ja pokonam Filipa, to będzie wiedział, że musi jeszcze troszeczkę popracować nad sobą.

Sonia Michalczuk, Filip Czyżykowski - bitwa

W komentarzach pod wideo umieszczonym na kanale The Voice of Poland w serwisie YouTube, internauci postanowili skrytykować uczestniczkę show, która ostatecznie przegrała Bitwę z Filipem Czyżykowskim. Fani formatu The Voice zarzucili jej, że jest nieskromna oraz zbyt pewna siebie. Podobne komentarze można przeczytać pod postami na fanpage'u muzycznego show. Słów krytyki było na tyle dużo, że sama zainteresowana postanowiła je skomentować. - W związku z poruszeniem na temat "mojego zachowania i wypowiedzi " chciałabym Wam przypomnieć, że to jest TV. Moja wypowiedź była pocięta i przez to jej sens wybrzmiał zupełnie inny. Razem z Filip Czyżykowski ciężko pracowaliśmy nad tym utworem. Polecam zajrzeć na FB Filipa. Ale internetowi hejterzy wiedzą lepiej - napisała na Facebooku.

Co ciekawe, również sam Filip Czyżykowski postanowił zabrać głos w tej sprawie. Młody wokalista przyznał w komentarzu pod wideo, że nie ma żalu do swojej rywalki, a wręcz podziękował jej za wspólny występ. - Sonia, dziękuję ci za ten występ. A wszyscy ci, co mają niemiłe zdanie o Soni, to najpierw poznajcie dokładnie osobę, a potem oceniajcie. Kolejny, a zarazem ostatni odcinek Bitew już w tę sobotę o 20:05 w TVP 2.

Najnowsze