The Voice Kids - premiery młodych artystów, które trzeba nadrobić. To prawdziwe hity!

2021-04-29 16:24
Hania Sztachańska, AniKa Dąbrowska, Marcin Maciejczak, Carla Fernandes
Autor: EastNews: Mateusz Jagielski, VIPHOTO, VIPHOTO / Universal Music Poland - materiał prasowy Hania Sztachańska, AniKa Dąbrowska, Marcin Maciejczak, Carla Fernandes

The Voice Kids to program, który wyłania i pokazuje światu najwspanialsze talenty muzyczne. Za nami cztery polskie edycje show i sporo zdolnych artystów, którzy podbijają branżę. Niedawno wielu z nich zaprezentowało swoje muzyczne nowości światu. Te piosenki to prawdziwe hity, dlatego nie możecie przejść obok nich obojętnie!

The Voice Kids to program, który od 2018 roku gości na antenie Telewizyjnej Dwójki. To właśnie w tym talent-show młodzi artyści mogą pokazać swój talent, a następnie zaistnieć w branży muzycznej, jak i w mediach. Choć każdą edycję może wygrać tylko jedna osoba, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby także inne osoby zrobiły furorę i wielką karierę. Dowodem na to jest chociażby Viki Gabor, Carla Fernandes czy też Zuza Jabłońska, które cały czas dają czadu. Przez cztery edycje The Voice Kids, zwycięzcami zostali: Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska, Marcin Maciejczak i Sara Egwu-James. Choć każdy z nich jest jeszcze nastolatkiem, to mają ogromne szanse i dużo czasu na zrobienie niesamowitej kariery. Okazuje się jednak, że młodzi uczestnicy The Voice Kids w ostatnim czasie zaprezentowali światu swoje muzyczne premiery. Wiosną 2021 ukazało się wiele nowych piosenek, które podbijają sieć, a fani młodych zdolnych ludzi chcą więcej! O których numerach mowa? Zdradzamy poniżej.

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

The Voice Kids - premiery młodych artystów

Co słychać u uczestników The Voice Kids? Każdy z nich ma się całkiem dobrze, a niektórzy wydali nawet nowe brzmienia! Mowa o Marcinie Maciejczaku, Anice Dąbrowskiej, Carli Fernandes, a także Hani Sztachańskiej. Poniżej możecie przeczytać kilka ciekawostek o ich nowościach muzycznych, a także ich posłuchać.

  • Hania Sztachańska - 12 kwietnia 2021 roku, miała miejsce premiera najnowszej piosenki uczestniczki The Voice Kids 3, zatytułowana Papier. Jest to jej drugi, solowy singiel, który w dodatku jest bardzo osobisty.
  • AniKa Dąbrowska - 15 kwietnia 2021 roku, miała miejsce premiera nowej piosenki Przyjaciółka. Zwyciężczyni The Voice Kids 2 odkrywa w niej zupełnie nową twarz i zapowiada wydanie drugiego albumu.
  • Marcin Maciejczak - 21 kwietnia 2021 roku, miała miejsce premiera nowego kawałka Nie Proszę o Więcej, który powstał w duecie z Luną.
  • Carla Fernandes - 22 kwietnia 2021 roku, miała miejsce premiera nowej, a w dodatku polskiej piosenki uczestniczki The Voice Kids. Mowa o kawałku OK, w którym artystka porusza temat beztroskiego życia. Nie przejmuje się problemami, kłopotami i stara się czerpać z życia tyle dobra, ile się da.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze