The Voice Kids - o którym trenerze mowa? Komplet punktów zdobędą najlepsi! QUIZ

2020-11-19 14:42 Ewelina Kulasza
The Voice Kids
Autor: Mateusz Jagielski/East News The Voice Kids

The Voice Kids to odsłona muzycznego show, który emitowany jest w Telewizji Polskiej. Biorą w niej udział młodsi uczestnicy i swoim talentem czarują wszystkich widzów przed telewizorami. Charakteru całemu formatowi nadają również trenerzy, którzy są uwielbiani przez publiczność. Czy wiesz wszystko na ich temat? Zmierz się z naszym quizem na ESKA.pl.

The Voice Kids to program, który zdobył ogromną popularność, a już w 2021 roku zobaczymy jego czwartą odsłonę! Pierwsza edycja muzycznego show wystartowała w telewizji w 2018 roku. Zgodnie z regulaminem w Przesłuchaniach w Ciemno przez pierwsze trzy odsłony, mogły brać udział osoby w wieku 8-15 lat. Natomiast od czwartej edycji uczestnikami show mogą być osoby w wieku od 8 do 14 lat. The Voice Kids to program uwielbiany przez wielu widzów. Nic dziwnego, to nie tylko prawdziwe emocje, ale również muzyczne doznania. Dodatkowo to prawdziwa kuźnia talentów, o czym świadczą sukcesy uczestników show, ale i zwycięzców. Dowodem na to jest chociażby Roksana Węgiel czy też Viki Gabor, które wygrały Konkurs Eurowizji Junior - Roxie w 2018 roku, natomiast Viki w 2019 roku. Teraz o podobną szansę będzie walczyć Ala Tracz, która również dała się poznać publiczności w The Voice Kids. 

Oprócz fantastycznych i mocno utalentowanych uczestników, są również niesamowici trenerzy, którzy wręcz dają czadu na czerwonych fotelach. Czy wiecie o nich wszystko? Sprawdźcie swoją wiedzę, rozwiązując nasz quiz poniżej. Komplet punktów zdobędą najlepsi!

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids
Najnowsze