The Voice Kids 4

i

Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids - finaliści, którzy prawie wygrali program. Oto drugie miejsca poprzednich edycji

2022-04-19 15:41

The Voice Kids to obok The Voice of Poland najpopularniejszy program muzyczny w Polsce. Co roku widzowie zasiadają przed ekrany, aby podziwiać występy utalentowanych dzieci. To właśnie w tym telewizyjnych show poznaliśmy wiele młodych gwiazd. Niektórzy z nich dotarli do finału i otarli się o wygraną. Przypominamy drugie miejsca muzycznego show.

Telewizja Polska od lat produkuje popularne programy rozrywkowe. Po sukcesie formatu The Voice of Poland postanowiono zrealizować również dziecięcą wersję tego formatu. Niektórzy uważają, że The Voice Kids jest nawet lepszym show od oryginalnej wersji dla dorosłych uczestników. Takie opinie nie powinny dziwić, ponieważ to właśnie w tym programie poznaliśmy młode gwiazdy, które na polskiej scenie muzycznej występują do dziś. Dodatkowo niektórzy przynieśli nam sukcesy na arenie międzynarodowej. Najbardziej pamiętanymi uczestnikami The Voice Kids zawsze są zwycięzcy, ale czy pamiętacie tych, którzy zajęli drugie miejsce?

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 5 - FINALIŚCI. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]

Trenerzy „The Voice Kids” o swoich lękach

The Voice Kids - drugie miejsca

Kto zajmował drugie miejsca w poprzednich edycjach słynnego programu The Voice Kids? W tym show srebrny medal wędruje aż do dwójki uczestników, co oznacza, że aż 8 utalentowanych dzieci otarło się o wygraną. Przypominamy ich w galerii, którą zamieszczamy niżej.

The Voice Kids - kto wygrał poprzednie edycje?

Do tej pory Polacy wybrali czterech zwycięzców dziecięcej wersji programu The Voice. Pierwszą zwyciężczynią była Roksana Węgiel, która walczyła w drużynie Edyty Górniak. Rok później triumfowała Anika Dąbrowska, która w finale pokonała między innymi Viki Gabor. Dziewczynka pochodziła z drużyny Cleo, która debiutowała w roli trenerki. Trzecim zwycięzcą był Maciej Maciejczak, którego opiekunem był Dawid Kwiatkowski. Rok temu w programie triumfowała Sara James, którą opiekowali się Tomson i Baron.