Cleo w X-Factor. Jury show dziś musi żałować tych słów!

2019-01-14 13:23
Cleo nago bez cenzury. Artystka spełnia kontrowersyjną prośbę fanów!
Autor: East News / Gerard/Reporter Cleo

Cleo w programie X-Factor usłyszała kilka przykrych słów. Jury musi teraz bardzo żałować! Przypomnijcie sobie jej występ na ESKA.pl

Cleo to wybuchowa piosenkarka, którą pokochały miliony! Artystka koncertuje, nagrywa, a nawet zasiadła na fotelu trenera programu The Voice Kids. Świat poznał ją dzięki hitowi 'My Słowianie', który wykonywała również podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Jej droga do kariery nie zawsze była usłana różami. Jako uczestniczka, Cleo pojawiła się w programie X-Factor, gdzie usłyszała nieprzychylne komentarze ze strony jury!

Śpiewajmy razem. All together now - kto zastąpi Ewę Farną? Fani programu będą zachwyceni!

Cleo w X-Factor - co powiedzieli o niej jurorzy? 

Dawne jury programu X-Factor musi teraz żałować swoich słów i decyzji. Cleo udział w show brała kilka lat temu. Już na wstępie Kuba Wojewódzki wykazał się niechęcią do pseudonimu dziewczyny. Występ Cleo zasłużył na owację publiczności, jednak to nie wystarczyło oceniającym. Czesław Mozil wytknął piosenkarce kiepski start. Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska stwierdzili z kolei, że Cleo nadaje się raczej do repertuaru jazzowego. - Powinnaś być rakietą - powiedziała stylistka. Jury dało jej również trzy razy nie! Czy po latach wstydzą się swojej decyzji? Jedno jest pewne - Cleo umie postawić na swoim i stała się sławniejsza nawet od nich! 

Najnowsze