The Voice Kids - piosenka Treat You Better Shawna Mendesa w niezwykłym wykonaniu!

2019-02-10 19:12 k.w.
The Voice Kids 2 - BITWY w drużynie Cleo. Co zobaczymy w odcinku 9.02.2019?
Autor: fot./screen/youtube.com/The Voice Kids Poland The Voice Kids 2

2 lutego w programie The Voice Kids 2 rozpoczął się etap bitew. Na pierwszy ogień poszła drużyna Tomsona i Barona, spośród której panowie wybrali osoby, które przeszły do etapu Sing Off, a później awansowały do finału programu. W tym tygodniu przyszedł czas na Cleo i jej podopiecznych. Trenerka miała bardzo trudny wybór, bo w jej drużynie nie brakuje uzdolnionych, młodych wokalistów. Jedna z bitew odcinka w wykonaniu Remigiusza Janickiego, Karoliny Kruk i Julii Bińczyk ma szansę przejść do historii! Posłuchajcie ich wykonania piosenki Treat You Better już teraz na ESKA.pl

The Voice Kids 2 - etap bitew nada trwa! To trudny okres zarówno dla uczestników, jak i dla trenerów. To w ich rękach jest los młodych wokalistów. Bez pomocy widzów muszą wybrać osoby, które przejdą do etapu Sing Off, a następnie awansują do ścisłego finału. Wiedzą dobrze, że program zapewni zwycięzcy karierę na miarę Roksany Węgiel. W odcinku 9 lutego, kiedy w bitwach walczyli wokaliści z drużyny Cleo, trójka uczestników wykonała w brawurowy sposób hit Shawna Mendesa - Treat You Better. Sprawdź już teraz na ESKA.pl, czy ich wersja jest lepsza od oryginału!

Przeczytaj takżeFinał The Voice Kids 2 - kiedy poznamy zwycięzcę show?

ZobaczThe Voice Kids SING OFF - co to i na czym polega?

The Voice Kids 2 - bitwy

Każdy odcinek z bitwami rozpoczyna się wykonaniem piosenki trenera przez jego podopiecznych. Tomson i Baron wykonali utwór Zaufaj z uczestnikami swojej drużyny. Cleo natomiast zaśpiewała z członkami swojej ekipy utwór Łowcy Gwiazd. Trzeba przyznać, że wykonanie wgniata w fotel! Dzieciaki dały z siebie 200%. Zobaczcie sami - wideo znajdziecie poniżej.

Bitwy w drużynie Cleo

18 uczestników z drużyny Cleo walczy o wejście do finału programu. Cleo dobrała repertuar dla tercetów tak, aby pasował on do głosu i osobowości młodych wokalistów. Dla Remigiusza Janickiego, Karoliny Kruk i Julii Bińczyk wybrała piosenkę Shawna Mendesa - Treat You Better. Wykonanie zachwyciło trenerów, którzy chwalili wokalistów. Były emocje i piękne głosy! W bitwie jednak mogła zwyciężyć tylko jedna osoba! Tym razem triumfowała Karolina Kruk.

Najnowsze