The Voice Kids - BITWY w drużynie Cleo. Nie zabraknie wielkich wzruszeń!

2020-02-15 14:01 MK
Cleo
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Kolejny odcinek The Voice Kids przed nami. Tym razem, widzowie dowiedzą się, którzy uczestnicy z drużyny Cleo awansują do ścisłego finału. Wskazanie finałowej trójki będzie dla wokalistki bardzo trudnym zadaniem. Na ESKA.pl znajdziecie przedsmak tego, co będzie działo się w kolejnym odcinku programu. Zobaczcie koniecznie przedpremierowe wideo!

The Voice Kids - Bitwy w drużynie Cleo to ostatni z etapów przed finałem. Za nami już Bitwy w drużynach Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, którzy wskazali swoje finałowe trójki. Teraz to trudne zadanie czekać będzie wykonawczynię hitu Sztorm. W drużynie wokalistki znajduje się obecnie piętnastu uczestników, marzących o wielkiej sławie, którzy podczas Przesłuchań w ciemno zdecydowali, że to właśnie pod jej czujnym okiem chcą kształcić swój wokal.

Cleo może pochwalić się prawdziwymi perełkami w swojej drużynie. Zarówno Wiktoria Zwolińska, jak i Natalia Kawalec zachwyciły nie tylko polską, ale i zagraniczną publiczność, o czym świadczy uwzględnienie ich w filmikach podsumowujących, dostępnych na kanale The Voice Global. Czy to właśnie one przejdą dalej?

Bitwy w The Voice uznawane są przez widzów za najbardziej emocjonujący moment całego show. Trenerzy muszą bowiem wybrać tylko jedną z trzech osób, które stanęły ze sobą na scenie, by wspólnie wykonać wybrany dla nich utwór. Nierzadko, decyzja ta podejmowana jest ze łzami w oczach.

Bitwy w The Voice Kids - drużyna Cleo

- Tak się fajnie ogląda w telewizji, siedząc wygodnie na fotelu i komentując: Eee, ja to bym wybrał inaczej. Żebyście wiedzieli, że to nie jest takie proste - powiedziała o swoich wyborach Cleo. W trakcie ostatniego odcinka Bitew, widzowie usłyszą w wykonaniu uczestników takie hity, jak m.in. Rolling In The Deep czy też Konik na biegunach. Zobaczcie przedpremierowe wideo poniżej.

Najnowsze