Wiktoria Zwolińska - zachwycała na długo przed udziałem w Voice Kids. Cover Billie Eilish wzrusza!

2020-02-22 17:55 MK
Wiktoria Zwolińska
Autor: YouTube/Wiktoria Zwolińska

W kolejnym odcinku The Voice Kids 3, widzowie zobaczą, jak uczestnicy z drużyny Cleo poradzą sobie na etapie Bitew. Jedną z podopiecznych popularnej piosenkarki jest Wiktoria Zwolińska, która zachwyciła swoim wykonaniem singla Creep. Dziewczyna już na długo przed zgłoszeniem się do programu zachwycała głosem. Na ESKA.pl znajdziecie wideo sprzed dwóch lat. Zobaczcie je już teraz!

Wiktoria Zwolińska w The Voice Kids udowodniła, że ma głos jak dzwon! Podczas Przesłuchań w ciemno, nastolatka zdecydowała się na wykonanie bardzo emocjonalnego utworu z repertuaru grupy Radiohead - Creep. Już pierwsze dźwięki wystarczyły, by Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron wiedzieli, że to głos, którego poszukują w trzeciej edycji popularnego talent show. Poproszona o zaśpiewanie innego utworu, Wiktoria odkryła swój kolejny talent. Nie dość, że świetnie śpiewa, to jeszcze pisze własne piosenki! - Będziesz nam wszystkim oświetlać drogę w tym programie - zachwycali się chłopaki z Afromental. Uczestniczka The Voice Kids zdecydowała, że chce szlifować swój talent u boku Cleo.

Jak się okazuje, Wiktoria już od najmłodszych lat wiedziała, że chce występować na scenie i śpiewać dla publiczności. W 2018 roku, młoda artystka nagrała duet z Kamilem Bijosiem - finalistą czwartej edycji programu The Voice of Poland oraz uczestnikiem show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Możliwość zaśpiewania z wokalistą była nagrodą w V Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd.

Wiktoria Zwolińska - cover Billie Eilish

We wspomnianym konkursie, Wiktoria zdobyła Grand Prix, pokonując innych kandydatów. Piosenką, którą zdecydowała się wykonać wspólnie z Kamilem Bijosiem jest wielki hit z repertuaru Billie Eilish i Khaleda - lovely. Już wtedy, talentem nastolatki zachwycili się internauci. Z pewnością dziewczynka będzie mogła liczyć na ich wsparcie w programie, jeśli uda jej się pomyślnie przejść etap Bitew oraz Sing-Offów.

Najnowsze