The Voice Kids 7 Piękna historia niezwykłej przyjaźni, która porusza do łez!

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

ZOBACZCIE SAMI

The Voice Kids 7: Piękna historia niezwykłej przyjaźni, która porusza do łez!

2024-03-22 11:48

Fabian Szulborski, 13-letni uczestnik talent show, regularnie odwiedza swojego kolegę z niepełnosprawnością, aby mu śpiewać i grać. Poznajcie historię wyjątkowego nastolatka.

Fabian Szulborski, podobnie jak niemal 100 innych muzykalnych dzieci z całej Polski, zakwalifikował się do Przesłuchań w Ciemno 7. edycji „The Voice Kids”. Nastolatek, dla którego muzyka jest wszystkim, śpiewa od najmłodszych lat. Pasję zaszczepiły w nim jego równie muzykalne siostry, z którymi często dawał koncerty rodzinie. Idąc w ślady starszej z sióstr, Fabian zaczął także naukę gry na gitarze, która jest obecnie nieodzownym elementem jego występów. Skromne początki ukształtowały w Fabianie nie tylko umiejętności muzyczne, ale także potrzebę dzielenia się muzyką z innymi.

Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids 7?! TEN fakt zdecydowanie na to wskazuje!

The Voice Kids: Historia niezwykłej przyjaźni, która porusza do łez!

The Voice Kids - historia Fabiana Szulborskiego

Jedną z osób, która regularnie może liczyć na prywatne koncerty Fabiana Szulborskiego jest jego nastoletni przyjaciel Kuba. Kuba jest chory na Zespół Guillaina-Barrego przez co nie może się ruszać. Nie może mówić. Mam nadzieję, że mu się bardzo podoba to, co robię, mówi w naszym wideo Fabian Szulborski.

Uczestnik sobotniego odcinka The Voice Kids niemal każdego tygodnia odwiedza swojego kolegę grając i śpiewając mu przez ok. dwie godziny. Mama Kuby, widząc oddanie i miłość płynącą z tej niezwykłej więzi, podkreśla wyjątkową relację między chłopcami. Przepiękne, że na poziomie muzyki można tak fajnie nawiązać więź między nastolatkami. Rówieśnik po prostu przyjeżdża i jemu gra, i to jest po prostu cała magia, mówi w naszym materiale wideo.

Warto dodać, że Fabiana podczas sobotnich Przesłuchań w Ciemno wspierać będzie nie tylko jego rodzina, ale również przyjaciel Kuba.