The Voice Kids 4 - uczestniczka zaśpiewała hit Michała Szpaka! Jej występ zachwycił wszystkich

Zuzanna Dudek
Autor: Screen z YT: Zuzia Dudek - „Jesteś bohaterem” - The Voice Kids 4 [CAŁOŚĆ] / Voice Kids

Ma tylko 14-lat i niezwykle dojrzały głos! Uczestniczka najnowszej Edycji The Voice Kids 4 pojawiła się na scenie z własną interpretacją popularnego utworu Michała Szpaka! Jej występ zafascynował wszystkich, a niektórych nawet wzruszył do łez. Kim jest niezwykle utalentowana Zuzanna Dudek? Zobaczcie sami!

The Voice Kids 4 wystartowało! Najnowsza edycja popularnego show, w którym możemy śledzić losy utalentowanych, młodych uczestników jest pełna śmiechu i wzruszeń. Jedną z uczestniczek, która w pierwszym odcinku dostarczyła widzom i trenerom wrażeń jest między innymi 14-letnia Zuzanna Dudek, która postanowiła spróbować swoich sił w popularnej piosence Michała Szpaka Jesteś Bohaterem z 2015 roku, którym wygrał on SuperPremiery na Festiwalu w Opolu. Utalentowana dziewczynka nie poszła jednak na łatwiznę, ponieważ pokazała światu swoją własną interpretację tego utworu! Jak wypadała w oczach trenerów oraz osób oglądających program?

Jej występ z pewnością możemy zaliczyć do udanych, ponieważ dziewczynka swoim niesamowitym głosem sprawiła, że wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele w jej kierunku. Jej wokal skomentował nawet Tomasz Kammel nazywając go festiwalowym. 14-latka zachwyciła wszystkich łącznie z widzami programu i ostatecznie wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego! Kim jest Zuzanna Dudek i co wiemy na jej temat? Więcej ciekawostek o uczestnice znajdziecie poniżej. 

The Voice Kids 4 - Zuzanna Dudek

Zuzanna Dudek jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji The Voice Kids 4. Dziewczynka ma 14 lat i odkąd pamięta interesuje się muzyką. Już cztery lata uczęszcza na zajęcia wokalne, jednak śpiew nie jest jej jedynym hobby! Zuzanna uwielbia jazdę na rolkach i wciągające seriale na Netflix! 

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok
Najnowsze