The Voice Kids 4 - ta uczestniczka rozwali system! The Fox od Ylvis w jej wykonaniu rozśmieszy wszystkich do łez

The Voice Kids 4
Autor: Screen z YT: Zwiastun, odc. 1 i 2 | The Voice Kids Poland 4 / The Voice Kids Poland

Ta przeurocza uczestniczka 4. edycji The Voice Kids rozczuli wszystkich do granic możliwości! The Fox od Ylvis w jej wykonaniu rozbudzi wszystkich trenerów i zachęci do energicznego tańca. Więcej na temat jej występu przeczytacie poniżej.

The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nową edycją moc emocji i wzruszeń! Nie zabraknie także momentów, które wszystkich rozbawią do łez! Jedną z takich chwil będzie między innymi występ przeuroczej uczestniczki, która w tiulowej, różowej sukience wykona popularny utwór The Fox od Ylvis, który był swojego czasu hitem na skalę światową. Piosenka powstała we wrześniu 2013 roku i zdobyła masę nominacji i nagród, między innymi takich jak Najlepsza Piosenka Świata, czy też Najbardziej Chwytliwa Piosenka.

Już wkrótce rozchwytywany utwór usłyszymy również w najnowszej edycji The Voice Kids, która rozpocznie się już w najbliższą sobotę, 27 lutego! Jedna z najmłodszych uczestniczek pojawi się na scenie w przesłodkim outficie i zaśpiewa znany wszystkim hit. The fox w jej wykonaniu będzie jednym z bardziej bawiących i przeuroczych występów, jakie będziemy mieli szansę obejrzeć w tej edycji! Podczas jej występu wszyscy będą bawić się świetnie łącznie z trenerami.

The Voice Kids 4 - kiedy i gdzie oglądać? 

The Voice Kids 4 startuje lada dzień! Nadchodząca edycja z pewnością będzie cieszyć się oglądalnością, podobnie jak wszystkie poprzednie. Zatem już wkrótce będziemy mieli ponownie szansę śledzić losy najmłodszych uczestników, którzy posiadają ogromny talent muzyczny. Pierwszy odcinek The Voice Kids 4 startuje już w najbliższą sobotę 27 lutego o godzinie 20:00 na TVP2.

The Voice Kids 4 - zmiany, jakich nikt się nie spodziewał!
Najnowsze