Alicja Brąszewska zaśpiewała dla mamy! Ten występ w The Voice Kids 4 wzruszył wszystkich do łez

The Voice Kids - jurorzy
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

14-letnia uczestniczka najnowszej edycji The Voice Kids 4, Alicja Brąszewska rozwaliła wszystkich na łopatki! Po jej występie wzruszyli się dosłownie wszyscy, a sama Cleo nie powstrzymywała łez! Kim jest skromna nastolatka, która zaśpiewała dla swojej ukochanej mamy własny utwór?

Alicja Brąszewska swoim występem w najnowszej edycji The Voice Kids 4 wzruszyła wszystkich widzów, a nawet trenerów! Dawid Kwiatkowski nie mógł nadziwić się jej wrażliwości, a sama Cleo nie kryła swoich łez. 14-letnia uczestniczka zaśpiewała dla swojej ukochanej mamy utwór, który sama napisała! Kim jest niezwykle skromna dziewczynka, która już wkrótce zafunduje nam występ, na którym paczka chusteczek będzie obowiązkowa? Alicja Brąszewska, ponieważ tak nazywa się nasza bohaterka śpiewa od 6 roku życia i od 8 lat uczęszcza do Szkoły Muzycznej Talent Studio. 14-latka wielokrotnie próbowała dostać się do programu The Voice Kids, ponieważ udział w tak ważnym przedsięwzięciu od zawsze był dla niej spełnieniem marzeń. Do trzech razy sztuka!

Alicja zagwarantowała sobie udział w muzycznym show za trzecim razem i już 27 lutego w sobotę będziemy mieli okazję obejrzeć odcinek z jej udziałem. Uczestniczka postanowi na własny repertuar i zaśpiewa niezwykle emocjonujący utwór w języku angielskim, który zadedykuje swojej mamie, która swoją drogą będzie stała obok niej na scenie. 

The Voice Kids 4 - Alicja Brąszewska 

The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą sobotę będziemy mieli okazję śledzić losy niezwykle utalentowanych uczestników, którzy mimo młodego wieku, zapragnęli spełniać swoje muzyczne marzenia. Jedną z uczestniczek będzie 14-letnia Alicja Brąszewska, która zaśpiewa utwór swojego autorstwa napisany dla jej mamy. Szykuje chusteczki! 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli
Najnowsze