The Voice Kids 4 - pierwsza cześć finału. Kiedy i o której oglądać?

The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids 4 rozpoczyna pierwszy finałowy etap! Kiedy dokładnie oglądać jego pierwszą część? Zaraz po ekscytujących Przesłuchaniach w Ciemno oraz Bitwach, nadszedł czas na finał, który jak wiemy jest wyjątkowo emocjonujący dla nas wszystkich. Kiedy i o której godzinie oglądać pierwszą część finału The Voice Kids 4? Zdradzamy poniżej!

The Voice Kids 4 coraz większymi krokami zbliża się do finału! Za nami już wiele fascynujących etapów tego muzycznego show. Jeszcze całkiem nie dawno ekscytowaliśmy się chociażby Przesłuchaniami w Ciemno, czy też etapem bitew, w którym mogliśmy zobaczyć uczestników w emocjonującej rywalizacji na głosy, jednak teraz naszedł już najwyższy czas na finał! Kiedy pierwsza część finału The Voice Kids 4? Wszystko co dobre, szybko się kończy, podobnie jak wszystkie poprzednie edycje muzycznego programu.

Miłośnicy rozśpiewanego formatu są bardzo ciekawi, kto w tym roku wygra The Voice Kids i będzie miał realną szansę na karierę pokroju Viki Gabor, Roxie Węgiel, czy Marcina Maciejczaka. Okazuje się, że tego dowiemy się już lada moment, ponieważ pierwsza część finału The Voice Kids 4 wyemitowana zostanie już za 3 dni, dokładnie w sobotę 10 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00. To będzie pierwsza część wielkiego finału The Voice Kids 4, która z pewnością dostarczy widzom wielu wzruszeń i emocji, o jakich będą pamiętać na długo po emisji odcinka. 

The Voice Kids 4 - kiedy finał?

Finał The Voice Kids 4 zbliża się wielkimi krokami! Jego pierwsza część wyemitowana zostanie już w najbliższą sobotę, 10 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Bądźcie czujni, ponieważ już lada moment rozpocznie się najbardziej wyczekiwany moment programu, czyli jego finał!

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów
Najnowsze