The Voice Kids 4 - kiedy startuje wiosenna edycja? DATA

2020-12-04 15:44 Ewelina Kulasza
The Voice Kids - Dawid Kwiatkowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News The Voice Kids - Dawid Kwiatkowski

Czwarta edycja The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo, widzowie będą mogli ponownie śledzić zmagania młodych talentów. Nowe twarze, nowe emocje, a także nowe odcinki będą urozmaicały Wasze sobotnie wieczory. Kiedy poznamy nowe gwiazdy formatu? Kiedy startuje wiosenna edycja muzycznego show? O szczegółach informujemy Was poniżej.

The Voice Kids 4 - kiedy się zaczyna? Muzyczny program dla dzieci rozkochał w sobie całą Polskę. Nic dziwnego! To program, w którym emocje są niesamowite, a młodzi uczestnicy na wielkiej scenie po prostu dają czadu. The Voice Kids to prawdziwa kopalnia talentów i furtka do wielkiej kariery w branży muzycznej. Przekonała się o tym nie tylko zwyciężczyni pierwszej odsłony formatu - Roksana Węgiel, ale także między innymi  Viki Gabor, Marcin Maciejczak, Ala Tracz, chłopaki z grupy 4Dreamers, czy też Zuza Jabłońska. Pierwsza edycja rozśpiewanego show, była emitowana w Telewizji Polskiej na początku 2018 roku. Od tego czasu The Voice Kids wznawiany jest co roku w styczniu. Jak będzie w 2021 roku? Niestety, czeka nas wyjątek. Ze względu na pandemię, przesunęła się wiosenna edycja show.

Kto zasiądzie na trenerskich, czerwonych fotelach? Będą to oczywiście Cleo, chłopaki z grupy Afromental, a także Dawid Kwiatkowski. Kiedy wiosenna edycja The Voice Kids 4 ukaże się na antenie TVP2? Show zbliża się wielkimi krokami!

The Voice Kids 4 - DATA

Kiedy ruszy wiosenna edycja The Voice Kids 4? Otóż na antenie TVP2 pierwszy odcinek muzycznego show, zostanie wyemitowany najprawdopodobniej już w lutym 2021 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale jeśli będzie coś wiadomo, od razu zaktualizujemy ten artykuł.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!
Najnowsze