The Voice Kids 4 - kiedy i gdzie oglądać? Znamy DATĘ premiery!

The Voice Kids 3
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 2021 zbliża się wielkimi krokami! To już czwarta edycja muzycznego show, które skrada serca widzów i pozwala kibicować młodym talentom. Kiedy dokładnie rozpocznie się nowa edycja programu i gdzie oglądać odcinki? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

The Voice Kids 2021 zbliża się wielkimi krokami! Czwarty sezon muzycznego talent show, które jest furtką do dalszej kariery dla wielu dzieci zapowiedziano już na koniec lutego 2021! Na program wyczekuje wielu wiernych widzów, którzy tak naprawdę od początku programu śledzą losy utalentowanych dzieciaczków. Data The Voice Kids 4 długo nie była znana, jednak w końcu pojawiły się w sieci informacje związane ze startem show. Z informacji podanych przez portal Press jasno wynika, że The Voice Kids 4 wystartuje 27 lutego 2021 roku, a więc już niebawem będziemy mogli znowu dzielić emocje z uczestnikami programu.

The Voice Kids 2021 inny niż zwykle? Ten sezon będzie jednak różnił się od poprzednich, ponieważ w nowej edycji nie będzie występował już Jaś Dąbrowski, który ostatnio pojawił się w programie w roli prowadzącego. Na ten moment nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat nadchodzącego formatu, dlatego nie wiemy, kto zastąpi JDabrowskiego.

The Voice Kids 4 - kiedy?

The Voice Kids 4 najprawdopodobniej ruszy w sobotę 27 lutego 2021 roku. Odcinki będą emitowane w Telewizji Polskiej TVP2, co tydzień o godzinie 20:00. Już lada chwila znowu będziemy mogli śledzić losy utalentowanych uczestników, którzy w tak młodym wieku postanowili ruszyć na szczyt i spełniać swoje muzyczne marzenia. 

Zwycięzcy The Voice Kids. Te młode gwiazdy robią wielką karierę
Najnowsze