JDabrowsky rezygnuje z The Voice Kids 2021! Gwiazdor podzielił się smutną informacją z fanami

JDabrowsky
Autor: Screen z YT: Screen z YT: WIDZOWIE DECYDUJĄ O MOIM DNIU PRZEZ 24H | JDabrowsky (stary) i Sylwia Przybysz / JDabrowsky

JDabrowsky nie będzie już prowadzącym The Voice Kids? Następna edycja muzycznego programu zbliża się wielkimi krokami, jednak Janek nie będzie brał w niej udziału! Gwiazdor wyznał swoim fanom smutną wieść za pośrednictwem mediów społecznościowych. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

JDabrowsky jest znaną i niezwykle lubianą osobą w mediach społecznościowych i nie tylko. Youtuber jeszcze całkiem niedawno pokazał się światu w roli prowadzącego program The Voice Kids, gdzie zachwycał wszystkich swoim niebywałym poczuciem humoru, inteligencją i niezwykłą otwartością do drugiego człowieka. Młody youtuber perfekcyjnie radził sobie z obowiązkami, jakie towarzyszyły mu przy muzycznym show. JDabrowsky odpowiedzialny był między innymi za odwiedziny u osób, które były zapraszane do Przesłuchań w Ciemno, dzięki czemu bardzo szybko zjednoczył sobie utalentowanych uczestników. Zdaniem wielu fanów uchodzi on za przesympatyczną i wrażliwa osobę, która ma w sobie wiele cennych wartości i co więcej, stara się je przekazać młodszemu pokoleniu za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz telewizji, do której również ma dostęp.

Kolejna edycja The Voice Kids 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak z najnowszego oświadczenia Janka Dąbrowskiego wynika, że gwiazdor nie będzie brał już czynnego udziału w programie, tak jak w poprzednim roku. Przyczyny tej decyzji na ten moment nie są znane, jednak weźmy pod uwagę fakt, że Janek już niebawem po raz kolejny zostanie tatą. 

JDabrowsky odchodzi z The Voice Kids 

JDabrowsky rezygnuje z roli prowadzącego program The Voice Kids 2021! W tym roku niestety nie będę w The Voice Kids TVP, znaczy będę, ale przed telewizorem - wspierał uzdolnione dzieciaki i podziwiał wyczyny najlepszej ekipy i prowadzących tak wspaniałych, że to głowa mała. - czytamy na Instagramie Janka. 

Najnowsze