The Voice Kids 4 - FINAŁ. Trenerzy odpowiedzą na pytania widzów. Szykuje się mocny odcinek!

2021-04-13 17:27 Olga Kalińska
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

Wszystko co dobre szybko się kończy. Czwarta edycja The Voice Kids dobiega końca. Na widzów czeka ostatni, finałowy odcinek. Podczas niego nie tylko poznamy najlepszy dziecięcy głos w Polsce, ale również dostarczymy sobie sporo rozrywki. Jedną z nich będzie atrakcja, którą wymyślili producenci show. Widzowie już teraz mogą zadawać pytania trenerom, a odpowiedzi poznamy w sobotę 17 kwietnia. O szczegółach przeczytacie poniżej.

The Voice Kids 4 oficjalnie dobiega końca. Fani programu z jednej strony z niecierpliwością czekają na ostatni odcinek, a z drugiej już tęsknią za sobotnimi wieczorami i talentami młodych osób. Za nami pierwsza część finału rozśpiewanego show. Kto wygra czwartą edycję The Voice Kids? Takie pytanie w ostatnim czasie pada bardzo często i nie ma co się dziwić - każdy jest ciekawy, kto powtórzy sukces poprzednich gwiazd, między innymi Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, czy też Marcina Maciejczaka. Po wieloetapowych rozgrywkach na scenie The Voice Kids, w końcu poznaliśmy pierwszych trzech finalistów. Zostali nimi Tatiana Kopala, Olek Klembalski i Sara Egwu-James. Finał show odbędzie się już w najbliższą sobotę 17 kwietnia, na antenie TVP2. Program będzie wyemitowany w połowie na żywo.

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Finał The Voice Kids 4 - atrakcje

Przed nami ostatni, finałowy odcinek The Voice Kids, podczas którego będzie się działo! Oprócz tego, że cała Polska pozna nazwisko zwycięzcy czwartej edycji, to już teraz każdy fan programu i trenerów - Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, może zadać im przeróżne pytania. Nie byłoby w tym nic ekscytującego, gdyby nie fakt, że trenerzy odpowiedzą na wybrane na żywo! Pytania do nich możecie zadawać na oficjalnym Instagramie @thevoicekidstvp pod wybranym zdjęciem danego trenera. Być może to właśnie wasze pytanie pojawi się na antenie Telewizyjnej Dwójki w sobotę 17 kwietnia!

Najnowsze