The Voice Kids 2 - kiedy nowe odcinki muzycznego show?

2018-11-18 17:30
The Voice Kids 2 - kiedy nowe odcinki muzycznego show?
Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER Roksana Węgiel

Kolejny raz będziemy śledzić zmagania młodych wokalistów i wokalistek! Na ESKA.pl dowiecie się, kiedy startuje The Voice Kids 2.

The Voice Kids 2 - kiedy nowe odcinki muzycznego show? Takie pytanie zadają sobie wszyscy fani programu. Pierwsza edycja The Voice Kids stała się równie popularna, co wersja show z dorosłymi wykonawcami. Roksana Węgiel, która wygrała w programie, jest zaś prawdziwą gwiazdą! Kto pójdzie w jej ślady? Dowiemy się tego oglądając The Voice Kids 2.

Kiedy The Voice Kids 2?

Pierwsza edycja The Voice Kids okazała się wielkim sukcesem. Roksana Węgiel już została okrzyknięta gwiazdą, a wygrana w programie otworzyła jej drzwi do występów w Eurowizji. Młoda wokalistka będzie reprezentować nasz kraj piosenką Anyone I Want To Be.

Kiedy kolejne utalentowane dzieciaki zmierzą się w muzycznym show? Nie będziemy musieli długo czekać na ich zmagania. Pierwszy odcinek The Voice Kids 2 zaplanowano na 1.01.2019. Kto okaże się nową gwiazdą? Przekonamy się podczas finału, który odbędzie się w lutym.

Pamiętajmy też o The Voice of Poland 2018. W poniższej sondzie możecie zagłosować na waszego faworyta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze