The Voice Camp 2020 - kiedy, gdzie i jak się zgłosić na muzyczne obozy z gwiazdami?

2019-12-15 20:03 A.D.
Voice Camp
Autor: https://thevoicecamp.pl/

Lubicie The Voice Kids? Ten program prócz was pokochały już miliony! I mowa tu nie tylko o naszych rodakach. Na całym świecie wciąż pojawiają się jego kolejne odsłony. Jednak w Polsce twórcy show postawili na coś więcej. Uzdolnione dzieciaki mogą uczyć się śpiewu pod okiem uczestników show! Kiedy, gdzie i jak zgłosić się na The Voice Camp 2020? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Czy twoje dziecko chce przeżyć przygodę życia? Siostra lub brat marzy o wzniesieniu się na sam szczyt? A może to właśnie ty jesteś fanem The Voice Kids i chciałbyś mieć taką samą szansę, jaką dostała Roksana Węgiel, Anika Dąbrowska czy Viki Gabor? Zanim pojedziecie na przesłuchania w ciemno, możecie spróbować swoich sił podczas przygody, jaką jest Voice Camp! Kolejna odsłona hitowego wyjazdu z gwiazdami będzie miała miejsce już w 2020 roku. Tym razem to w zimowe ferie dzieciaki przezywać będą przygody u boku swoich telewizyjnych idoli. Ze względu na ogromne powodzenie przedsięwzięcia przygotowano aż 5 turnusów! Podczas każdego z nich spotkać będzie można młodych artystów znanych z The Voice Kids. Będą to: Roksana Węgiel, Carla Fernandes, 4Dreamers, Mateusz Golicki, Zuza Jabłońska, Viki Gabor, Anika Dąbrowska i Adam Kubera. W programie są warsztaty wokalne, spotkania z idolami oraz oczywiście świetna zabawa w przepięknym miejscu. Kiedy, gdzie i jak się zgłosić na muzyczne obozy? Tym razem można zakupić również specjalny bilet niespodziankę pod choinkę!

The Voice Camp 2020 - kiedy, gdzie i jak się zgłosić?

Zgłaszać możecie się na następujące turnusy: 

  • 11-18 stycznia
  • 19-26 stycznia
  • 1-8 lutego
  • 9-16 lutego
  • 16-23 lutego

Koszt to 2499 złotych. Zgłoszenia możecie dokonać drogą mailową lub telefoniczną, a wszystkie potrzebne dane znajdziecie na stronie thevoicecamp.pl. The Voice Camp 2020 odbywać będzie się w hotelu Atut - Wielkopolskim Centrum Konferencyjnym. 

Najnowsze