The Hype House - najpopularniejszy dom tiktokerów! Kto w nim mieszka?

2020-04-01 15:57 PO
The Hype House
Autor: Screen z filmu na YouTube: WELCOME TO THE HYPE HOUSE / The Hype House

The Hype House to nic innego jak dom dla popularnych nastolatków! Jeśli jesteś fanem aplikacji TikTok, a jeszcze o nim nie słyszałeś to zostań z nami koniecznie! Już na ESKA.pl zdradzamy szczegóły o The Hype House. Dowiedz się, który twórca w nim mieszka i co się tam dokładnie dzieje.

Team X, dom ekipy Friza z pewnością są ci już dobrze znani, ale czy słyszałeś o czymś takim jak The Hype House? Jeśli nie, to pozwól, że zapoznamy cię na ESKA.pl z najbardziej popularnym domem najsławniejszych tiktokerów. The Hype House to miejsce twórców, które działa w ten sam sposób jak powyżej wypisane projekty. Jest to dom stworzony dla najlepszych użytkowników aplikacji TikTok, którzy osiągneli tam niezwykle ogromną popularność i stali się w ekspresowym tempie idolami dla całego młodszego pokolenia. The Hype House to przede wszystkim przestrzeń do tworzenia nowych treści i działania wspólnie między innymi znanymi tiktokerami, co sprawia, że ich rozpoznawalność staje się jeszcze silniejsza i większa. Hype House to tylko nieoficjalna nazwa domu tiktokerów. Tak naprawdę jest to luksusowa rezydencja wynajęta w Los Angeles. Cały team składa się z ponad 20 osób, jednak okazuje się, że na co dzień mieszka tam tylko czterech twórców. Cały ten projekt został stworzony z myślą o czymś naprawdę dużym co może mocno zaprocentować na karierach uczestników tego wydarzenia.

The Hype House - Kto jest w projekcie?

W projektach organizowanych w The Hype House jest zaangażowanych ponad 20 najsławniejszych tiktokerów świata, jednak na co dzień w tym domu mieszka tylko czwórka z nich, a jest to Daisy Keech, Alex Warrner, Thomas Petrou oraz Kouvr Annon. W domu nie brakuje także obecności popularnej Charli D’Amelio i wielu innych znanych nazwisk.

Najnowsze