The Four. Bitwa o sławę - odcinek 3. Jurorów aż wbiło w fotele!

2020-10-31 0:40 Ewelina Kulasza
The Four. Bitwa o sławę
Autor: fot. Polsat/Krystian Szczęsny

W trzecim odcinku The Four. Bitwa o sławę, dwa krzesła zmieniły swoich właścicieli. Do Wielkiej Czwórki dołączyła Magdalena Krzemień oraz Martin Fitch. Publiczność zgromadzona w studiu zdecydowała, że z programem pożegnali się Ewa Ekwa i Filip Czarnecki. Sami Harb i Karolina Leszko udowodnili, że z każdej bitwy wychodzą zwycięsko!

The Four. Bitwa o sławę - odcinek 3. Jurorów aż wbiło w fotele! Odcinek show otworzyła Wielka Czwórka, czyli Ewa Ekwa, Karolina Leszko, Sami Harb i Filip Czernecki wspólnym wykonaniem hitu Bang Bang potężnego teamu Jessie J, Ariany Grande i Nicki Minaj. W kulisach już czekali śmiałkowie, którzy chcieli zająć ich miejsca. Pierwsza przed jury wystąpiła Magdalena Krzemień z piosenką Legendary - Welshly Arms. Dostała komplet pozytywnych głosów od jurorów i wypowiedziała bitwę Ewie Ekwa. Ewa zaśpiewała hit Rhianny - S&M, a Magda wykonała wielki przebój Bajmu Co mi Panie dasz i strąciła Ewę z krzesła.

Drugi wystąpił Andrzej Pawka z utworem z repertuaru Red Chot Chili Perreps - Otherside. Jednak jego występ nie przekonał wszystkich jurorów i dlatego nie dostał szansy na pojedynek z przedstawicielem Wielkiej Czwórki. Następnie na scenie pojawił się Martin Fitch z piosenką zespołu Pectus To, co chciałbym ci dać. Zachwycił jurorów, którzy jednomyślnie zdecydowali, że może stanąć do bitwy.

The Four. Bitwa o sławę: Kim jest Martin Fitch? Przerwał karierę przez hejt…

The Four. Bitwa o sławę - odcinek 3

Na swojego przeciwnika Martin Fitch wybrał Filipa Czarneckiego, który wystąpił z piosenką Steviego Wondera - Isn’t She Lovely. Martin popisał się utworem Sama Smitha - Writing’s On The Wali i zrzucił Filipa z krzesła. Czwartą uczestniczką była Anna Nguyen, która postawiła utwór Janis Joplin Pice Of My Heart. Rozpaliła jurorów i dostała przepustkę do bitwy, do której wyzwała Karolinę Leszko. Reprezentantka Czwórki wytoczyła działo w postaci hitu Whitney Houston - Saving All My Love For You i obroniła swój fotel, chociaż jej przeciwniczka nie poddała się bez zaciętej walki, bo odpierała potężnym atakiem z Eye Of The Tiger - Survivor.

Z kolei ostatni na scenę wkroczył Michał Kaczmarek, który porwał się na wielki hit z repertuaru Michaela Jacksona The Way You Make Me Feel. Swoim wykonaniem wbił jurorów w fotele. Dalego Michał stanął do bitwy z ostatnim przedstawicielem Wielkiej Czwórki - Samim Harbem. Sami zaprezentował się w utworze Prince’a - Purple Rain, a Michał wykonał End Of The Road zespołu Boyz II Men.

The Four. Bitwa o sławę - Wielka Czwórka

Nowa Wielka Czwórka The Four. Bitwa o sławę to: Magdalena Krzemień, Karolina Leszko, Sami Harb i Martin Fitch. W tym składzie będą bronić swoich gorących krzeseł w 4. odcinku programu, w piątek 6 listopada o 22:00 w Polsacie.

Najnowsze