Marcin Maciejczak po godzinach zajmuje się... Będziecie w szoku, jakie ma zainteresowania!

2020-10-30 14:54 Ewelina Kulasza
Marcin Maciejczak
Autor: Screen z YouTube/ Best of The Voice Kids Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to chłopak petarda i jak się okazuje wielu talentów! Nie tylko pasjonuje się muzyką, ale ma jeszcze inne zainteresowania. To coś naprawdę niecodziennego, dlatego wszyscy będziecie w szoku. Nie uwierzycie jakie hobby po godzinach ma zwycięzca 3. edycji The Voice Kids. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak nie tylko żyje muzyką! Jak się okazuje zwycięzca 3. edycji The Voice Kids, ma również inne zainteresowania. Choć jest jeszcze bardzo młody, to nie trzeba go nikomu przedstawiać. Jego piosenki to prawdziwe hity, które uwielbia nie tylko młodsza publiczność, ale również ta starsza. Chłopak co chwilę osiąga sukcesy, ale wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Niedawno wokalista znany z takich hitów jak Kaj, Marzenie czy Jak Gdyby Nic, ogłosił, że wielkimi krokami zbliża się jego debiutancka płyta. Ta wiadomość ucieszyła wszystkich wielbicieli młodego artysty, gdyż od początku jego wygranej w The Voice Kids, na album Marcina Maciejczaka czeka sporo osób.

Nie samą muzyką żyją artyści - również Marcin Maciejczak. Jak się okazuje w przeszłości młody wokalista pasjonował się również grą na pianinie, rysowaniem, a także tańcem. Co ciekawe, Marcin osiągał w tej dziedzinie niemałe sukcesy i był uznawany ze swoją koleżanką za najlepszą taneczną parę. Czym teraz po godzinach interesuje się artysta? Będziecie w szoku, to nietypowa ale bardzo kreatywna pasja!

Marcin Maciejczak - zainteresowania

Czym Marcin Maciejczak zajmuje się po godzinach? Jak się okazuje, artysta nie żyje samą muzyką. Marcin zdradził ostatnio na InstaStories swoim fanom, że zaczął poświęcać sporo czasu na Digital Art. Co to takiego? Otóż Digital Art to sztuka, która polega na tworzeniu rysunków przy pomocy cyfrowych programów graficznych. Być może niedługo pochwali nam się swoimi dziełami na Instagramie? Musimy być dobrej myśli! Jego zainteresowanie naprawdę robi wrażenie.

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś
Najnowsze