The Chainsmokers z niespodzianką dla fanów! Płyta Sick Boy prezentem na koniec roku!

2018-12-16 13:08 rw / materiał prasowy
The Chainsmokers z niespodzianką dla fanów!
Autor: okładka płyty Sick Boy

Sick Boy to tytuł drugiej studyjnej płyty wyjątkowego duetu The Chainsmokers! Gdzie posłuchać krążka? Jakie piosenki znalazły się na albumie? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Sick Boy, czyli nowa płyta The Chainsmokers sprawdzi się podczas karnawałowych imprez! W ciągu kilku lat duet stał się gwiazdami muzyki tanecznej na całym świecie i absolutnymi wymiataczami serwisów streamingowych - ich utwory i klipy liczą sobie już miliardy (!) odtworzeń na Spotify i YouTube. Nie inaczej jest z nową, oficjalnie wydaną 14 grudnia 2018 roku płytą Sick Boy.

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

The Chainsmokers - płyta Sick Boy

Piosenki, które znajdziecie na płycie Sick Boy mają już półtora miliarda (!) streamów dzięki temu, że publikowane były przez cały rok 2018: Sick Boy, You Owe Me, Everybody Hates Me i Somebody miały swoją premierę stycznia do kwietnia a Side Effects, Save Yourself, This Feeling, Siren, Beach House i najnowszy Hope od czerwca aż do dzisiaj. Album ukaże się również w formie fizycznej (CD) na początku przyszłego roku.

Płyta Sick Boy online dostępna jest w muzycznych sklepach.

The Chainsmokers (Alex Pall, Drew Taggart) - to producenckie duo z Nowego Jorku, które stworzyło własne brzmienie z pogranicza EMD święcące triumfy pod każdą szerokością geograficzną świata. Łączące w sobie klimaty indie, progressive i pop, utwory i remixy autorstwa The Chainsmokers podbijają listy przebojów już od 3 lat. Mają na koncie dwa albumy studyjne, liczne EP-ki i duety z największymi gwiazdami (Coldplay, Halsey).

Najnowsze