Ed Sheeran w piosence 50 Centa i Eminema! Kiedy premiera?

2018-12-12 12:49
Ed Sheeeran w piosence 50 Centa i Eminema! Kiedy premiera?
Autor: screen z Instagrama (www.instagram.com/p/BlRSMYKlYdb/)

50 Cent ogłosił, że w jego najnowszym utworze pojawi się Ed Sheeran i Eminem! Jak dokładnie brzmiał post z ogłoszeniem współpracy i kiedy premiera utworu?

Ed Sheeran po znakomitym 2017 roku nie zwolnił tempa w 2018 roku. Jak się okazuje artysta zrobi szum również w 2019 roku, a wszystko to ze względu na współpracę z 50 Centem i Eminemem! Choć początkowo były to plotki, teraz oficjalnie wiemy, że brytyjski wokalista pojawi się gościnnie w utworze dwóch hip-hopowych legend!

BITWA FANDOMÓW 2018 - kto ma najlepszych fanów w Polsce? GŁOSOWANIE

Ed Sheeran - piosenka z 50 Centem i Eminemem

W lipcu 2018 roku Ed Sheeran wrzucił do sieci zdjęcie z 50 Centem i Eminemem. Już wtedy fani marzyli o tym, by tych trzech artystów połączyło swoje siły w jednym kawałku. Cztery miesiące po opublikowanym zdjęciu 50 Cent, ku wielkiej uciesze fanów - opublikował post na Twitterze, który brzmiał:

I recorded a song last night with Eminem & ED Sheeran, I had fun doing it we got some heat.

Wczoraj wieczorem nagrałem piosenkę z Eminemem i Edem Sheeranem. Dobrze się bawiłem, mamy coś gorącego.

Właściciel G-Unit rzadko kiedy chwali się nową muzyką w serwisach społecznościowych. A skoro teraz się chwali, to faktycznie musi być z utworu bardzo zadowolony. Jeszcze nie wiadomo, kiedy nowa piosenka 50 Centa z Edem Sheeranem i Eminemem. Poinformujemy was, gdy tylko poznamy datę oficjalnej premiery!

Warto wspomnieć, że to pierwsza współpraca pomiędzy 50 Centem a Edem Sheeranem. Rudowłosy wokalista wcześniej współpracował z Eminemem, a efektem jest megahit River.

Ed Sheeran przerwał koncert! Powód was zaskoczy

50 Cent natomiast pracuje nad długo wyczekiwanym, szóstym studyjnym albumem - Street King Immortal. Być może singiel z Sheeranem, to właśnie utwór promujący nadchodzące wydawnictwo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze