Teraz łatwej będzie stać się influencerem na Instagrmie. Z nowej zasady skorzystają mniejsi twórcy!

2020-09-14 13:26 Ewelina Kulasza
Instagram
Autor: pixabay.com

Z pewnością większość użytkowników Instagrama marzy o tym, aby stać się popularną osobą w sieci. Dużo followersów, polubień, komentarzy, a także współprace z markami to dla niektórych ogromne pragnienie! Dzięki nowym zasadom, które aplikacja zamierza wprowadzić, teraz każdy będzie mógł się nim stać! O co dokładnie chodzi?

Teraz łatwej będzie stać się influencerem na Instagrmie. Z nowej zasady skorzystają mniejsi twórcy! O tym, aby stać się popularną osobą w sieci marzy większość osób, w tym nastolatek. Wciąż rosnąca liczba obserwujących, sporo polubień pod zdjęciami, wiele komentarzy, a w dodatku współprace z cenionymi markami i zarobek to dopiero coś! Choć wiele osób myśli, że praca influencera należy do najprzyjemniejszych, może nieco się zdziwić. Praca osoby publicznej w mediach społecznościowych jest bardzo wymagająca i pochłania dużo czasu. Jednak są osoby, które mocno się w tym odnajdują i są cenione przez użytkowników Instagrama. W Polsce jedną z popularniejszych influencerek jest między innymi Weronika Sowa Wersow, a także jej koleżanka Ola Nowak, którą możecie kojarzyć ze starych odcinków na kanale Beksy.

Jak stać się influencerem mimo iż mamy mało obserwujących? Idealnego przepisu na sukces nie ma, jednak nowa zasada na Instagramie może szybko Wam w tym pomóc!

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Jak stać się influencerem?

Nie ma idealnego przepisu, aby stać się influencerem na Instagramie. Warto jednak prowadzić swoje konto w sposób spójny oraz przejrzysty, a także być oryginalnym. Jednak teraz z nowej zasady na Instagramie będą mogli skorzystać mniejsi twórcy! Chodzi o to, że twórcy aplikacji wprowadzają w niej zmiany, które będą polegać na weryfikacji konta. Do tej pory głównym kryterium przyznawania weryfikacji danej osobie na Instagramie była liczba obserwujących konto, a także to, jak bardzo dana osoba jest popularna. Teraz Instagram zaktualizował te zasady i o uznanie konta zweryfikowanego, będą mogły starać się osoby nawet z niewielką liczbą followersów. Ponadto pod uwagę będzie brany wizerunek profilu i to, jak jest postrzegany przez społeczność. Teraz będzie nieco łatwiej stać się influencerem z prawdziwego zdarzenia? Czas pokaże.

Najnowsze