Ten występ w Mam Talent wciąż wywołuje łzy. Chylińska nie umiała powstrzymać emocji

2023-03-16 14:09
Ewa Lewandowska
Autor: YouTube/TVN Talent Show

Na przestrzeni 15 lat w programie Mam talent nie brakowało wzruszeń. Jednym z występów, który na stałe zapisał się w pamięci widzów, był ten, jaki dała niewidoma Ewa Lewandowska. Artystka brawurowo wykonała utwór Ave Maria, doprowadzając do łez Agnieszkę Chylińską. Dziękuję ci za to - powiedziała po wszystkim popularna wokalistka.

Program Mam Talent kończy w tym roku 15 lat. Aż trudno uwierzyć, że pierwsza edycja polskiej wersji kultowego show zadebiutowała na antenie stacji TVN w 2008 roku. Na przestrzeni tych lat przez format przewinęły się tysiące uzdolnionych wokalistów i wokalistek. Niektórzy z nich szczególnie mocno zapadli w pamięć telewidzom. Do grona osób, których występy zrobiły piorunujące wrażenie zarówno na jurorach, jak i na widzach talent show, należy bez wątpienia Ewa Lewandowska. Artystka była bohaterką I edycji programu, w której zmagania uczestników, oprócz Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, oceniał jeszcze Kuba Wojewódzki. Niewidoma wokalistka zachwyciła wszystkich swoim wykonaniem utworu Ave Maria. 

IMI od Hailey sensacją sieci! Wcześniej była objawieniem Mam Talent

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Ewa Lewandowska w Mam Talent

Występ Ewy Lewandowskiej zapisał się w pamięci widzów. Choć niebawem minie od niego 15 lat, wielu ludzi wciąż doskonale pamięta, jakie emocje towarzyszyły im, gdy oglądali go po raz pierwszy.

Powiem krótko - byłaś absolutnie fantastyczna! Dziękuję ci za to - zachwycała się ze wzruszeniem Agnieszka Chylińska.

Naprawdę masz piękny głos - wtórowała jej Małgorzata Foremniak.

Występ Ewy Lewandowskiej znalazł się w 5 najbardziej wzruszających momentów polskiego Mam Talent. Przypominamy go poniżej.

Sonda
Brałeś/brałaś kiedyś udział w talent-show?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze