IMI

i

Autor: materiały prasowe

IMI od Hailey sensacją sieci! Wcześniej była objawieniem Mam Talent

2023-03-15 15:57

TikTok całkowicie zmienił sposób konsumowania muzyki. Dziś nie trzeba zostać zauważonym przez szefów wielkich wytwórni płytowych, by odnieść sukces. Doskonałym przykładem na to, jak duże przełożenie na wzrost popularności utworu ma aplikacja, jest debiutująca na polskiej scenie IMI. Jej piosenka Hailey to już teraz wielki hit sieci!

IMI - kim jest wokalistka, której piosenka Hailey trenduje na TikToku? Wielu z was może ją kojarzyć z telewizji! Debiutująca na polskiej scenie muzycznej artystka dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w programie Mam Talent, ale o tym za moment. Skupmy się na tym, co tu i teraz. Zaledwie kilka dni temu swoją premierę miał drugi, kolejny po Bang Bang, singiel IMI. Mowa o kawałku Hailey, który zupełnie niespodziewanie zrobił prawdziwą furorę na TikToku. Do tej pory numer posłużył jako podkład do ponad 11 tysięcy filmików! To oczywiście przełożyło się na zainteresowanie singlem i nakręconym do niego teledyskiem. W niespełna dwa tygodnie klip IMI wygenerował ponad pół miliona odsłon. Co jednak najważniejsze i niekoniecznie oczywiste, gdy mowa o hitach z TikToka, odbiór Hailey jest doskonały. Internauci zachwycają się głosem debiutantki i współtworzonym przez nią tekstem, który traktuje o tym, jak ważne jest pokochanie samego siebie. 

Cudowna piosenka aż żal, że nikt nie pomyślał o Eurowizji dla niej.

Jest to na ten moment najpiękniejsza piosenką jaką usłyszałam! Trafiła we mnie w 100% - czytamy.

Kim jest zatem tajemnicza IMI? O niej będzie baaardzo głośno!

Eurowizja 2023 - kto wygra? Oto główni faworyci tegorocznego konkursu [WIDEO]

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

IMI - kim jest?

Ok, jak już wspomnieliśmy, IMI nie wzięła się znikąd. Miliony Polaków mogą kojarzyć ją z programu Mam Talent, gdzie dotarła aż do półfinałów. Klaudia Jóźwiak, bo tak naprawdę nazywa się artystka, była śpiewającą sensacją kultowego formatu. Wideo z jej występem zatytułowane "Jej wokal okazał się fenomenalny! Czy to narodziny nowej gwiazdy?" wygenerowało prawie 3 miliony odsłon! Jak udało nam się dowiedzieć, IMI już w dzieciństwie wyróżniała się niesamowitą kreatywnością oraz chęcią tworzenia. Widząc potencjał, mama zapisała ją na pierwsze zajęcia związane z muzyką i tańcem, gdy miała zaledwie 3 lata. Jej dewizą życiową jest to, że człowiek nigdy nie powinien się ograniczać. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE