Ten występ jurorzy Mam Talent zapamiętają do końca życia. Widzowie twierdzili, że jest ustawiony!

2022-12-01 15:54
Ten występ jurorzy Mam Talent zapamiętają do końca życia. Widzowie twierdzili, że jest ustawiony!
Autor: Akpa Ten występ jurorzy Mam Talent zapamiętają do końca życia. Widzowie twierdzili, że jest ustawiony!

Mam Talent jest jednym z najpopularniejszych programów, jego odsłony można oglądać na całym świecie! Występy są naprawdę emocjonalne, zarówno dla jurorów, jak i uczestników. W amerykańskiej wersji programu doszło do sytuacji, która zaskoczyła wszystkich na widowni oraz za stołem jurorskim! Niektórzy twierdzili, że to ustawka!

Maddie Baez brała udział w amerykańskiej wersji znanego programu Mam Talent, dziewczyna postanowiła zaprezentować się ze swoim talentem muzycznym. Prowadzący programu postanowił zażartować sobie z jurorów programu i sprawdzić, czy zareagują na występ młodej artystki. Na jednym z castingów posadził ją na widowni, aby stamtąd mogła przed nimi zaśpiewać. Podczas przerwy poprosił widownie, aby wspólnie zaśpiewali "Amazing Grace". Pośród nich oczywiście była Maddie, a to, że zaszokowała wszystkich zebranych, to naprawdę mało powiedziane! Widzowie spodziewali się tego, że zostało to ustawione, nie wiedzieli jednak, kto za tym stał!

Juror Mam Talent przerwał występ 10-latki. To co się działo dalej zszokowało wszystkich

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Simon Cowell zachwycony

Simon Cowell usłyszał dziewczynę, gdy wracał z przerwy i to, że był zachwycony, to mało powiedziane. Zaproponował jej, aby weszła na scenę, Mówił, że przyciągnęła go swoim głosem. Naprawdę był pod wrażeniem jej umiejętności. Pojawiły się głosy, że jurorzy wiedzieli o tym, co zrobił animator programu. Cowell jednak utrzymuje, że to nieprawda, nie miał pojęcia o tym, iż dziewczyna rzeczywiście jest uczestniczką programu. Nagranie tego zjawiska zrobiło prawdziwą furorę w internecie!

2-latek wygrał Mam Talent! To najmłodszy zwycięzca w historii programu

Maddie Baez - kim jest?

Maddie Baez jest 11-letnią wokalistą, ale również aktorką. Zagrała w znanym dramacie młodą Selenę Quintanillę. Dziewczynka przyznała, że zaczęła śpiewać jeszcze, gdy miała 3 lata! Trzeba przyznać, że jest to imponujące. W 2022 roku udało jej się zdobyć złoty przycisk, podczas jednego z odcinków America's Got Talent.

Sonda
Myślisz, że to było ustawione?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze