Juror Mam Talent przerwał występ 10-latki. To co się działo dalej zszokowało wszystkich

2022-12-03 21:53
Juror Mam Talent przerwał występ 10-latki. To co się działo dalej zszokowało wszystkich
Autor: screen z filmu na YouTube: Simon Cowell STOPS Audition! Watch What Happens To This Nervous Kid Singer Next . Viral Feed Juror Mam Talent przerwał występ 10-latki. To co się działo dalej zszokowało wszystkich

Przerwanie występu przez jurorów popularnych talent-show wiążę się z zakończeniem przygody w programie. 10-letnia dziewczynka może mówić o dużym szczęściu, bo juror przerwał jej wykon, ale poprosił o zaśpiewanie innej piosenki. Jak zareagowała na tę propozycję młoda uczestniczka Mam Talent? Co zrobiła? Przekonajcie się i zapewniamy, że będziecie w olbrzymim szoku!

Występ w Mam Talent 2022 przejdzie do historii i zostanie zapamiętany na bardzo długo. Aczkolwiek wciąż doskonale pamiętamy, jak pewna uczestniczka zagrała na flecie. Tym razem to 10-latka wywołała szok publiczności, jurorów, ale również internautów, którzy masowo komentują jej dokonanie. Zaczęła śpiewać utwór The Trolley Song, za który odpowiada Judy Garland. Simon Cowell nagle i niespodziewanie zdecydował się przerwać występ dziewczynki mówiąc, że nie powinna śpiewać tej piosenki. Poprosił ją, by zaprezentowała swoje wokalne umiejętności w zupełnie innym utworze. Zasugerował, by wykonała Never Enough z filmu Król Rozrywki, a młoda Soutparnika Nair przyjęła to wyzwanie. To co się działo dalej przeszło najśmielsze oczekiwania jury.

Ivana Knoll to najseksowniejsza kibicka na mundialu! Na sam widok robi się gorąco!

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna

Juror Mam Talent przerwał występ 10-latki

Juror Mam Talent zaskoczył dosłownie wszystkich, ale najbardziej 10-latkę, która myślała, że skradnie serca jury śpiewając skoczny utwór The Trolley Song. Tymczasem została poproszona o zmianę repertuaru, co bardzo ją zestresowało. W przeciwnym razie, gdyby nie podjęła wyzwania zaśpiewania innej piosenki musiałaby pożegnać się z programem. Chwilę się zastanowiła, mocniej złapała za mikrofon i zaczęła śpiewać. Wszyscy ze względu na to, co usłyszeli przed chwilą, zaczęli się zastanawiać: Ona naprawdę tak śpiewa? Publiczność była zdumiona i nie mogła wyjść z podziwu, że w tak małym ciele jest tak duży głos. Nie dość, że wokalnie stała na bardzo wysokim poziomie, to jeszcze idealnie trafiała w dźwięki, co było nagrodzone brawami. Juror brytyjskiego Mam Talent stwierdził: 

Ta piosenka jest jak góra, a ty ją zdobyłaś

- przyznał David Walliams, ale wszyscy najbardziej byli ciekawi opinii Simona Cowella, który poprosił Soutparnikę o zmianę repertuaru. Juror, który jeszcze niedawno był pod wrażeniem Sary James, powiedział: - Souparnika Nair absolutnie spisałaś się na medal. Jesteś naprawdę odważną małą dziewczynką. Zdecydowanie Simon Cowell wie, jak wydobyć z uczestników to, co najlepsze! Zobaczcie sami poniżej. Ciarki gwarantowane!

Sonda
Brałeś/brałaś kiedyś udział w talent-show?

Kochasz polską muzykę?

Posłuchaj najnowszych wywiadów ESKI i dowiedz się więcej o ulubionych gwiazdach!

Listen to "Ignacy przyznaje: The Voice był dla mnie furtką! Posłuchajcie, co jeszcze zdradził w podcaście GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze