Ten Typ Mes - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram. Co wiemy o raperze?

2020-03-24 16:04
Ten Typ Mes
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Jego teledyski generują miliony wyświetleń, a albumy tygodniami nie schodzą z czołowych miejsc listy najlepiej sprzedających się krążków w naszym kraju. Ten Typ Mes, bo o nim mowa, jest jednym z najpopularniejszych obecnie przedstawicieli polskiego rapu. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o artyście, których poszukują w sieci internauci. Sprawdźcie koniecznie!

Ten Typ Mes - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnego polskiego rapera, który odnosi sukcesy za sukcesem. W trakcie trwania swojej kariery, muzyk nagrywał z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Może pochwalić się współpracą między innymi z Dawidem Podsiadło, Donatanem, Hanią Rani czy też Kortezem. Do dziś, Ten Typ Mes pojawił się w prawie dwustu utworach innych wykonawców. Również solowe projekty artysty spotkały się z doskonałym przyjęciem. Fani uwielbiają go za niebanalne teksty, flow oraz szczerość, a o jakości jego wydawnictw świadczą między innymi wyniki ich sprzedaży. Co musicie wiedzieć o czołowym przedstawicielu polskiego rapu?

Ten Typ Mes - wiek

Piotr Szmidt, bo tak naprawdę się nazywa, przyszedł na świat 24 grudnia 1982 roku w Warszawie. Oznacza to, że w 2020 roku skończy 38 lat.

Ten Typ Mes - wzrost

Ile wzrostu ma Ten Typ Mes? Na to pytanie odpowiedzi często poszukują internauci. Według dostępnych w sieci informacji, raper mierzy około 187 centymetrów.

Honorata Skarbek prosto z domu: Siedzę SAMA

Ten Typ Mes - dziewczyna

Piotr Szmidt jest jednym z tych artystów, którzy ponad wszystko cenią sobie swoją prywatność. W związku z tym, nie wiadomo, czy aktualnie się z kimś spotyka. Ostatnie potwierdzenie pochodzi z maja 2019 roku. W udzielonym wówczas wywiadzie dla serwisu Zwierciadło, raper zdradził, że jego dziewczyna jest nauczycielką.

Ten Typ Mes - Instagram

Dla wielu muzyków, Instagram to jedna z platform, za której pomocą mogą kontaktować się ze swoimi fanami. Ten Typ Mes również posiada konto w serwisie. Jego profil śledzi blisko 50 tysięcy użytkowników. Znajdziecie go pod nickiem @mestentyp.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze