Ten Typ Mes - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram. Co wiemy o raperze?

2020-03-24 16:04
Ten Typ Mes
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Jego teledyski generują miliony wyświetleń, a albumy tygodniami nie schodzą z czołowych miejsc listy najlepiej sprzedających się krążków w naszym kraju. Ten Typ Mes, bo o nim mowa, jest jednym z najpopularniejszych obecnie przedstawicieli polskiego rapu. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o artyście, których poszukują w sieci internauci. Sprawdźcie koniecznie!

Ten Typ Mes - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnego polskiego rapera, który odnosi sukcesy za sukcesem. W trakcie trwania swojej kariery, muzyk nagrywał z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Może pochwalić się współpracą między innymi z Dawidem Podsiadło, Donatanem, Hanią Rani czy też Kortezem. Do dziś, Ten Typ Mes pojawił się w prawie dwustu utworach innych wykonawców. Również solowe projekty artysty spotkały się z doskonałym przyjęciem. Fani uwielbiają go za niebanalne teksty, flow oraz szczerość, a o jakości jego wydawnictw świadczą między innymi wyniki ich sprzedaży. Co musicie wiedzieć o czołowym przedstawicielu polskiego rapu?

Ten Typ Mes - wiek

Piotr Szmidt, bo tak naprawdę się nazywa, przyszedł na świat 24 grudnia 1982 roku w Warszawie. Oznacza to, że w 2020 roku skończy 38 lat.

Ten Typ Mes - wzrost

Ile wzrostu ma Ten Typ Mes? Na to pytanie odpowiedzi często poszukują internauci. Według dostępnych w sieci informacji, raper mierzy około 187 centymetrów.

Honorata Skarbek prosto z domu: Siedzę SAMA

Ten Typ Mes - dziewczyna

Piotr Szmidt jest jednym z tych artystów, którzy ponad wszystko cenią sobie swoją prywatność. W związku z tym, nie wiadomo, czy aktualnie się z kimś spotyka. Ostatnie potwierdzenie pochodzi z maja 2019 roku. W udzielonym wówczas wywiadzie dla serwisu Zwierciadło, raper zdradził, że jego dziewczyna jest nauczycielką.

Ten Typ Mes - Instagram

Dla wielu muzyków, Instagram to jedna z platform, za której pomocą mogą kontaktować się ze swoimi fanami. Ten Typ Mes również posiada konto w serwisie. Jego profil śledzi blisko 50 tysięcy użytkowników. Znajdziecie go pod nickiem @mestentyp.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze