Baranovski - kim jest? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, piosenki, partnerka

2021-05-30 9:06
BARANOVSKI z najnowszą piosenką Sam. Teledysk już w sieci!
Autor: Materiał prasowy BARANOVSKI z najnowszą piosenką Sam. Teledysk już w sieci!

Baranovski to polski artysta, który bez wątpienia jest muzycznie uzdolniony. Jego kariera nabrała znacznego tempa, kiedy wziął udział w programie The Voice of Poland. Wiek, wzrost, Instagram, kariera, piosenki, partnerka - tych szczegółowych informacji o młodym wokaliście, dowiesz się czytając poniższy artykuł na ESKA.pl.

Baranovski - kim jest? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, piosenki, partnerka, takie pytania zadają sobie internauci. Baranovski, a tak naprawdę Wojciech Baranowski to polski wokalista, kompozytor, pianista, a także autor tekstów. Muzyk zaczął stawać się rozpoznawalny ponieważ w 2014 roku wziął udział w programie The Voice of Poland. Artysta wystąpił w 4. edycji muzycznego show, gdzie doszedł do finału. W przesłuchaniach w ciemno zaśpiewał znany kawałek The Beatles - Here Comes The Sun. Wykonanie było tak dobre, że zachwyciło jurorów, w efekcie czego Wojtek wybrał drużynę Tomsona i Barona. W kolejnych latach, młody wokalista był jednym z członków zespołu Xxanaxx, natomiast w 2018 roku rozpoczął karierę solową. Choć artysta dopiero zaczyna staje się być popularny i rozpoznawalny to na swoim koncie ma już niejeden sukces. Baranovski w 2019 roku był nominowany w konkursie Fryderyki 2019, jako Fonograficzny debiut roku. Natomiast w 2020 roku przyznano mu nominację w tegorocznej edycji konkursu, w kategorii: autor roku, utwór roku i przebój roku.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Baranovski - kim jest? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, piosenki, partnerka

Baranovski - wiek

Wojciech Baranowski urodził się 29 lipca 1991 roku. Artysta w 2021 roku skończy 30 lat.

Baranovski - wzrost

Niestety w sieci nie można znaleźć informacji jakiego wzrostu jest muzyk.

Baranovski - Instagram

Baranovskiego można znaleźć na Instagramie. Wokalista figuruje w aplikacji jako @sir_baranovski.

Baranovski - kariera

Kariera młodego wokalisty rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy pojawił się na scenie 4. edycji muzycznego programu The Voice of Poland. Rok później dołączył do grupy Xxanaxx, z którym nagrał album pt. FWRD. W 2018 roku mężczyzna przyjął pseudonim Baranovski, ponieważ rozpoczął karierę solową.

Baranovski - piosenki

Baranovski na swoim koncie ma kilka kawałków. Są nimi m.in. piosenki: Czułe miejsce, Mamo, Zbiór, Luźno, Dym, a także najnowsza produkcja Sam.

Baranovski - partnerka

W sieci nie ma informacji o partnerce artysty. Można więc się domyślać, że ceni on swoje życie prywatne, dlatego nie dzieli się takimi ciekawostkami w mediach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze