Teledyski, które zdobyły 100 MLN wyświetleń na YouTube w kilka dni!

zagraniczne teledyski
Autor: Screen z YT: BTS (Boy With Luv) (feat. Halsey)' Official MV/ PSY - GENTLEMAN M/V/Taylor Swift - ME! (feat. Brendon Urie of Panic! At The Disco)/ BLACKPINK - 'How You Like That' M/V

Teledyski, które zdobyły 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube w zaledwie kilka dni już na ESKA.pl! Zobacz, którzy artyści mogą pochwalić się tak wybitnym wynikiem pod względem ilości wyświetleń! Tylko u nas lista TOP 5 hitów muzycznych, które mają niesamowity zasięg i są uwielbiane w internecie!

YouTube jest ogromną platformą rozrywkową, jednak lista teledysków, które osiągnęły 100 milionów wyświetleń w zaledwie kilka dni jest imponująco krótka! Już na ESKA.pl zebraliśmy największe hity z zagranicznej sceny YouTube'a, które mogą pochwalić się milionowymi wynikami! Oczywiście takich piosenek, które mają 100 milionową liczbę odtworzeń jest więcej, jednak to ta niżej wymieniona piątka osiągnęła takie liczby w dzień, bądź raptem kilka dni! Jeśli jesteście ciekawi, jacy artyści mają taki sukces na swoim koncie, to zostańcie z nami do samego końca! YouTube w dobie internetu jest jednym z lepszych odbiorników dla słuchaczy, a dla artysty źródłem szczerych opinii, dlatego taki wynik z pewnością może być wyznacznikiem sukcesu! Liczba wyświetleń w serwisie pokazuje, co tak naprawdę najbardziej podoba się słuchaczom, dlatego też może być to dobrym źródłem inspiracji dla innych artystów

Teledyski na YouTube - 100 milionów w kilka dni

BLACKPINK z hitem How You Like That! To najnowszy utwór od południowo-koreańskiego zespołu, który 100 mln wyświetleń zebrał w niecałe dwa dni! Na tę chwilę piosenka ma już niespełna 150 mln odtworzeń. 

Kill This Love ponownie od BLACKPINK to kolejny muzyczny hit, który 100 mln wyświetleń miał już w połowie drugiego dnia od publikacji!

BTS z piosenką Boy With Luv to następny zespół z tak dużym powodzeniem, jeśli chodzi o wyświetlenia wideo! Ten hit miał już 100 mln dzień po publikacji w sieci!

PSY z utworem GENTLEMAN! 100 milionów odtworzeń w prawie 3 dni! Obecnie hit ma już 1,3 miliarda wyświetleń.

Taylor Swift z piosenką ME to następny hit YouTube'a! Piosenka 3 dni po premierze cieszyła się już liczbą 100 mln odtworzeń.

Najnowsze