YouTube i karta na czasie - te filmy i klipy rządziły w czerwcu!

2020-06-29 12:07 EK
YouTube
Autor: pixabay.com

YouTube jak zawsze nie zawodzi swoich użytkowników. To wszystko dzięki treściom, które się tam pojawiają i gromadzą ogromne wyświetlenia! Sprawdź jakie materiały wideo oraz muzyczne nowości królowały w czerwcu 2020 na platformie. Być może niektórych treści nie miałeś okazji jeszcze obejrzeć, ani posłuchać?

Platforma YouTube to idealna rozrywka dla każdej osoby. Odpowiednie treści dla siebie znajdzie tam niejeden użytkownik - starszy, czy też młodszy. Bajki, muzyczne nowości, kultowe kawałki sprzed lat, filmy, ciekawostki ze świata, twórczość youtuberów, to tylko część materiałów które można tam znaleźć. Na platformie widoczna jest również zakładka karta na czasie, dzięki której użytkownicy są w stanie zobaczyć wiele nowości, które są interesujące i gromadzą wiele odsłon. Co ciekawe karta na czasie nie jest spersonalizowana dla danego internauty co oznacza, że wszyscy użytkownicy widzą na niej tę samą liczbę popularnych treści w danym kraju. Jej lista aktualizowana jest średnio co 15 minut, dlatego materiały wideo mogą przesunąć się na wyższą lub niższą pozycję, albo zostać na tym samym miejscu.

Pojawiające się wideo na karcie na czasie, to wielkie wyróżnienie dla danego twórcy, a także szansa na większą rozpoznawalność. Takiego sukcesu nie da się kupić, więc wszystko jest jak najbardziej fair play. Jakie treści rządziły w czerwcu 2020 na YouTube? Będziecie zaskoczeni!

Domowe Granie - Bartek Deryło

Karta na czasie YouTube - czerwiec 2020

Po intensywnym majowym miesiącu i popularności klipów do wyzwania #Hot16Challenge2, przyszła pora na inne nowości, które gościły na platformie i wyróżniały się w zakładce karta na czasie. Wśród nich widzowie mieli okazję nie tylko oglądać ciekawe treści, a także posłuchać muzycznych nowości z Polski oraz zagranicy. Na liście pojawiły się również treści domowników od Ekipy Friza, a także wyjaśnienie Lexy Chaplin dlaczego odeszła z Teamu X. Dodatkowo w czerwcu 2020 widzowie mogli oglądać lub posłuchać:

  • nową piosenkę Marcina Maciejczaka - Deszcz i Bez
  • kawałek TROLLZ w wykonaniu 6ix9ine i raperki Nicki Minaj
  • zabawne wideo od dziewczyn z kanału Beksy - w którym gościnnie wystąpiła Martirenti
  • nowości muzyczne od zespołu BLACKPINK, a także ich współpracę z Lady Gagą
  • oficjalny Trailer gry Cyberpunk 2077
  • przeprosiny czuuX'a
  • nowość od Roksany Węgiel - Nie z tej ziemi
  • materiały wideo znanych youtuberów, takich jak np: Friz, Wersow, Natsu, Reżyser Życia, 7 metrów pod ziemią, Sprawdzam jak
  • BTS i ich muzyczne nowości, które ucieszyły niejednego fana grupy
Najnowsze