TEDE wjeżdża na czołgu w kolejnym singlu, promującym 'KA$ABLANCA REAL'

2021-05-11 14:07 Dominik Pajewski
TEDE wjeżdża na czołgu w kolejnym singlu, promującym 'KA$ABLANCA REAL'
Autor: Materiały prasowe

TEDE i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący zapowiadaną na 18 czerwca 2021 roku płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Kawałek o charakterystycznym tytule “Szlaufen” porusza reprezentacyjny temat dla rapera, jakim są pieniądze, a co uważniejsi słuchacze wychwycą również polityczne adnotacje. Całość została złożona nieszablonowymi, selektywnymi rymami, a klimat singla to coś, czego jeszcze na płycie nie słyszeliśmy.

Premierowy teledysk pochodzi z wersji albumu “REAL”, którą to usłyszymy za nieco ponad miesiąc. Cały kawałek okraszony jest około militarnym klipem autorstwa Mohera. Na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl nadal trwa preorder albumu “KA$ABLANCA REAL” w wersji na nośnikach: płyty CD, winyli LP oraz klasycznych kaset magnetofonowych MC wraz z dedykowanym wydawnictwu merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą kupić znaną z serii “INFLUEN$ERIAL” - Furyminę. Na stronie sklepu dostępne są także inne interesujące pakiety a sam raper nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii promocji albumu. 

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

TEDE o albumie 'KA$ABLANCA':

Ten album jest prawdziwie hip-hop’ową produkcją. Czysty rap, jaki udało nam się z Michem przemycić w brzmieniu i warstwie lirycznej tego albumu, jest niepowtarzalny. Cała płyta jest prawdopodobnie najlepszą produkcją w naszej karierze, a przecież nadal trzymamy 10 asów w rękawie, jakimi są kawałki z wersji “REAL”.

Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w przekroju życia osobistego i zawodowego. Dewizą nadchodzącego krążka jest jasno postawiony od początku cel: “Zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna, kompletna wersja albumu zawierać będzie 20 starannie wyselekcjonowanych numerów. 

Połowa płyty 'KA$BLANCA' wydana w marcu, dostępna jest na serwisach streamingowych oraz w serwisie Youtube.

Najnowsze