Tede & Sir Mich świętują sukces! Disco Noir hip-hopową płytą roku?

2020-06-04 13:03 RW
Tede & Sir Mich świętują sukces! Disco Noir hip-hopową płytą roku?
Autor: Disco Noir - Tede / Asfalt Records Tede & Sir Mich świętują sukces! Disco Noir hip-hopową płytą roku?

Allinka, Dziewczyna z klubu techno, czy chociażby Tylko palmy - te utwory zapowiedziały album Disco Noir. 4 czerwca poznaliśmy całą zawartość krążka, który może namieszać na muzycznym rynku. Szczegóły i komentarze Tedego podrzucamy na ESKA.pl!

Tede & Sir Mich - płyta Disco Noir w limitowanej wersji preorderowej wyprzedana w dniu premiery! 4 czerwca 2020, to ważna data dla entuzjastów marki TEDE & SIR MICH. Album równo o północy wylądował na wszystkich platformach streamingowych, a na YouTube TEDEWIZJA miarowo z godziny na godzinę pojawiały się numery odkrywające zawartość płyty. Warto wspomnieć o tym, że wydanie fizyczne Disco Noir w limitowanej wersji preorderowej wyprzedało się w dniu premiery do ostatniej sztuki! Zjawiskowe wydawnictwo zostało wyprodukowane przez Macieja Maj. Za oprawę graficzną odpowiada Bartosz Deja, natomiast zdjęcia dostarczył Jan Kriwol przy dyrekcji artystycznej Michała Rejenta dla PLNY Textylia.

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tede - płyta Disco Noir

Tede o płycie DISCO NOIR opowiedział: - Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym - ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się - moje życie to melanż. Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka - DISCO NOIR.

Zapraszamy do odsłuchu Disco Noir oraz zakup wersji standardowej na ww.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl.

Najnowsze