JWPBC prosto z nowojorskiego 5POINTZ! Hip-hopowy projekt zapowiada album Koledzy

2020-06-01 14:32
JWPBC prosto z nowojorskiego 5POINTZ! Hip-hopowy projekt zapowiada album Koledzy
Autor: Marcin Wiechnik / Revolume JWPBC prosto z nowojorskiego 5POINTZ! Hip-hopowy projekt zapowiada album Koledzy

Wyprodukowany przez Siwersa singiel - Wszyscy chcą się bawić to drugi klip zapowiadający nowy projekt JWPBC, o wdzięcznym tytule "Koledzy". Za zdjęcia i montaż wideo odpowiedzialni są Bartek Kalinowski oraz Radek Nowik. Premiera płyty została zapowiedziana na 19 czerwca.

Hip-Hop 2020: Ero, Kosi, Siwers i Łajzol zapraszają Was do odwiedzenia nieistniejącej już, legendarnej hiphopowej miejscówki 5POINTZ w nowojorskim Queens. Soczyste cuty na gramofonach dołożyli FALCON1 i VaZee. 

Zobacz: Adi Nowak i MIYO zapraszają na śniadanie! Wspólny utwór z pozytywnym przekazem

Koledzy to najnowsze wydawnictwo ekipy JWPBC, na którym znajdzie się kilkanaście premierowych utworów. Materiał powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w różnych konfiguracjach, klimatach i stylach. Całość zmiksował DJ FALCON1, wzbogacając skitami oraz skreczami całą produkcję i zamykając ją w spójną mixtape'ową klamrę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze