Team X Show - bilety na koncert. Ile kosztuje wejściówka?

2022-06-24 16:38
Team X
Autor: materiały prasowe

Na ten koncert czekali wszyscy fani Teamu X. Wielkie show na Torwarze odbędzie się już w najbliższy weekend. Podczas wydarzenia na scenie zaprezentują się m.in. członkowie Team X 2 i 3, Natsu World oraz Julia Żugaj, która rozpoczęła karierę solową. Czy można jeszcze kupić bilety na koncert?

Bilety na Team X Show są poszukiwane przez wszystkich fanów projektu. To będzie zdecydowanie jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku! Członkowie Teamu X 2 i Teamu X 3 staną na jednej scenie, by wykonać utwory ze swojego bogatego repertuaru. Fani mogą liczyć na obecność takich kawałków jak Palmy i drineczki oraz Adios. Sporym zainteresowaniem cieszą się też oczywiście występy gościnne. Na scenie na Torwarze zaprezentują się także członkowie Natsu World, którzy wykonają na żywo numer Neternal, członkowie Team X z kawałkiem Hotel Familija, a także Julia Żugaj z solowym materiałem. Jeśli szukacie biletów na koncert, to nie mamy dobrych wieści. Wszystkie wejściówki zostały już wyprzedane. Mamy jednak dla was pocieszenie! Koncert będzie transmitowany w internecie.

Julia Żugaj zaskakuje. Najpierw zabawa, a za chwilę płacz!

Natsu NIE CHCE walczyć z Lexy Chaplin. Zdradziła powód!

Team X Show - bilety

Wejściówki na przekładany dwukrotnie koncert są już wyprzedane. Fani mogą jednak zobaczyć show swoich idoli za pośrednictwem strony PlayLive. Aby otrzymać dostęp do transmisji live z Torwaru, należy wykupić PPV w cenie 29,99 złotych. Start transmisji zapowiedziano na godzinę 18:30. Początek koncertu będzie transmitowany także na YouTubie. Team X Show odbędzie się już 26 czerwca.

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze