Team X

i

Autor: materiały prasowe

Team X Show - bilety na koncert. Ile kosztuje wejściówka?

2022-06-24 16:38

Na ten koncert czekali wszyscy fani Teamu X. Wielkie show na Torwarze odbędzie się już w najbliższy weekend. Podczas wydarzenia na scenie zaprezentują się m.in. członkowie Team X 2 i 3, Natsu World oraz Julia Żugaj, która rozpoczęła karierę solową. Czy można jeszcze kupić bilety na koncert?

Bilety na Team X Show są poszukiwane przez wszystkich fanów projektu. To będzie zdecydowanie jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku! Członkowie Teamu X 2 i Teamu X 3 staną na jednej scenie, by wykonać utwory ze swojego bogatego repertuaru. Fani mogą liczyć na obecność takich kawałków jak Palmy i drineczki oraz Adios. Sporym zainteresowaniem cieszą się też oczywiście występy gościnne. Na scenie na Torwarze zaprezentują się także członkowie Natsu World, którzy wykonają na żywo numer Neternal, członkowie Team X z kawałkiem Hotel Familija, a także Julia Żugaj z solowym materiałem. Jeśli szukacie biletów na koncert, to nie mamy dobrych wieści. Wszystkie wejściówki zostały już wyprzedane. Mamy jednak dla was pocieszenie! Koncert będzie transmitowany w internecie.

Julia Żugaj zaskakuje. Najpierw zabawa, a za chwilę płacz!

Natsu NIE CHCE walczyć z Lexy Chaplin. Zdradziła powód!

Team X Show - bilety

Wejściówki na przekładany dwukrotnie koncert są już wyprzedane. Fani mogą jednak zobaczyć show swoich idoli za pośrednictwem strony PlayLive. Aby otrzymać dostęp do transmisji live z Torwaru, należy wykupić PPV w cenie 29,99 złotych. Start transmisji zapowiedziano na godzinę 18:30. Początek koncertu będzie transmitowany także na YouTubie. Team X Show odbędzie się już 26 czerwca.

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?