Julia Żugaj

i

Autor: YouTube/Julia Żugaj Music

Julia Żugaj zaskakuje. Najpierw zabawa, a za chwilę płacz!

2022-06-24 15:15

Po podbiciu YouTube'a Julia Żugaj ruszyła na podbój rynku muzycznego. Influencerka, której utwór Wiosenny bez wygenerował już prawie dwa miliony odsłon na YouTubie, ma w zanadrzu kolejne kawałki. Gwiazda zdradziła już rozkład jazdy na najbliższe tygodnie. Najpierw będzie wielka zabawa, a potem łzy wzruszenia. Kiedy premiera Shake, a kiedy Nie sądzę?

Kanał Julia Żugaj Music jest zdecydowanie jednym z najprężniej działających. Po zakończeniu przygody z Team X 2 Julia Żugaj rzuciła się w wir pracy, uruchamiając aż trzy kanały tematyczne. Jeden z nich, jak wskazuje nazwa, jest dedykowany właśnie muzyce. Popularna influencerka wydała już debiutancki singiel Wiosenny bez, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony internautów. Zrealizowany do kawałka teledysk wygenerował blisko dwa miliony odsłon. To jednak nie koniec! Jak gwiazda sieci wyznała w rozmowie z nami, jeszcze w te wakacje ukaże się jej debiutancka EP-ka, która będzie opowiadać historię miłości - od wielkiego zakochania do rozstania. Już niebawem w sieci ukażą się dwa kolejne single młodej artystki. Mowa o piosenkach Shake i zapowiadanej już w maju balladzie Nie sądzę. Fani influencerki dostaną coś zarówno do potańczenia, jak i popłakania.

Julia Żugaj z Team X śpiewa o Sanah! Fani youtuberki są wniebowzięci

Julia Żugaj o kopiowaniu Sanah. Przyznała to wprost!

Julia Żugaj - nowe piosenki

Znamy rozkład jazdy na najbliższe tygodnie! Julia Żugaj, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, podzieliła się z fanami dwoma elektryzującymi newsami. Piosenka Shake nie znajdzie się na debiutanckiej EP-ce, jednak będzie jej można posłuchać w całości już 25 czerwca, na dzień przed Team X Show. W trakcie koncertu wielbiciele usłyszą też przedpremierowo balladę Nie sądzę. Na wersję studyjną trzeba będzie jednak poczekać do 7 lipca.

Sonda
Lubisz piosenki Julii Żugaj?