Kobieta

i

Autor: Canva

Te znaki zodiaku są największymi narcyzami. Życie z nimi nie jest łatwe

2023-06-02 11:25

Uwielbiają być adorowani i doceniani, a ich spojrzenie na świat często kończy się na czubku własnego nosa. Dla narcyza najważniejsze jest jego ego i to, czy on czuje się dobrze. Nie w głowie mu bliscy. Liczy się głównie to, by on był szczęśliwy. Sprawdź, kto z Twoich bliskich jest urodzonym narcyzem, by uniknąć konfliktów i niepotrzebnych spięć.

Znaki zodiaku, które są największymi narcyzami uwielbiają być w centrum uwagi, a ich pewność siebie potrafi wiele osób doprowadzić do szału. Często takie osoby czują się lepsze od innych, przez co ich kontakty międzyludzkie i relacje z bliskimi często wystawiane są na próbę. Życie z nimi nie należy do łatwych, a ich zachowania i predyspozycje bywają prawdziwym utrapieniem. Choć pewność siebie i odwaga są niezwykle pożądanymi cechami, to są osoby, które mają tak wybujałe ego, że nie sposób z nimi wytrzymać. Ich zachowania bywają niezwykle toksyczne, a rany, które zadali mogą goić się nawet latami. Dla narcyza najważniejszy jest on sam. Nie licz na to, że będzie zastanawiał się nad tym, co czujesz i w jaki sposób zareagujesz na jego zachowania.

Ten znak zodiaku jest prawdziwym wampirem energetycznym. Lepiej na niego uważaj

Nic dwa razy się nie.... | Dokończ Piosenkę 13 #Sanah #DawidPodsiadło

Najwięksi narcyzi - znaki zodiaku

Astrolodzy wyróżniają trzy znaki zodiaku, które są wielkimi narcyzami. Ich zapatrzenie w siebie i nieliczenie się ze zdaniem innych może wskazywać na to, że mają przerośnięte ego. Przyjaźń z takimi osobami nie należy do najłatwiejszych, a związek może okazać się prawdziwą batalią. Szczególnie dla wrażliwców. Choć początkowo tacy ludzie mogą wydają się niezwykle czarujący i czuli, to szybko przekonasz się, że ich uwaga wcale nie będzie skupiona na Tobie. Nie licz na empatię i współodczuwanie. Dla nich liczy się tylko czubek własnego nosa.

  • Wodnik

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że osoby spod tego znaku zodiaku są niezwykle miłe i czułe, to pod przyjazną powierzchownością skrywają swoją zimną i wyrachowaną naturę. Wodniki potrzebują nieustannej atencji. Pragną być doceniane nie tylko za swój wygląd, ale również umiejętności i talenty.

Te trzy znaki zodiaku mają szósty zmysł. Ich intuicja jest niesamowita!

  • Koziorożec

Życie z koziorożcem to prawdziwa przeprawa i wiele wyrzeczeń. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają niezwykle fascynującą osobowość, ale również ogromną skłonność do egocentryzmu oraz tendencję do przedkładania siebie ponad potrzeby innych. Koziorożce przykładają również sporą uwagę do swojego wyglądu. Często są skłonni zapłacić ogromne sumy za to, by wpasować się w kanon.

  • Baran

Największy zodiakalny narcyz to baran. Osoby urodzone między 21 marca, a 19 kwietnia uwielbiają być adorowani. Bycie w centrum uwagi to ich drugie ja. Choć są niezwykle ambitni i skłonni do rywalizacji, to często jest to bardzo niezdrowe. Barany potrafią być zbyt dosadne i nietaktowne. Przygotuj się na to, że nigdy nie będziesz lepszy od nich.