smutek

i

Autor: pexels/Andrea Piacquadio

Ten znak zodiaku jest prawdziwym wampirem energetycznym. Lepiej na niego uważaj

2023-01-27 12:32

Wampir energetyczny może być bliską osobą każdego z nas. Czasami naprawdę trudno zdać sobie sprawę z toksycznej cechy naszego przyjaciela. Energetyczny krwiopijca potrafi znakomicie się maskować. Jego główną cechą jest umiejętna manipulacja i gra na emocjach. Warto zadbać o swoje zdrowie psychiczne i trzymać się od niego z daleka!

Ten znak zodiaku to wampir energetyczny

Znak zodiaku, który jest wampirem energetycznym charakteryzuje się prawdziwym wyrachowaniem, ale też umiejętnością manipulacji. W naszym otoczeniu możemy spotkać zarówno osoby, które wnoszą do naszej codzienności pozytywną energię i chęci do działania, ale również takie, które pod przykryciem empatycznej osoby robią z naszego życia prawdziwy rollercoaster. Masz w swoim otoczeniu osobę, która kontroluje swoimi emocjami twoje samopoczucie, ale również obarcza cię odpowiedzialnością za swoje czyny? Najprawdopodobniej trzymasz przy sobie wampira energetycznego. Nie sposób go rozpoznać, często potrzeba czasu, by odkryć jego prawdziwe zamiary. Według astrologów, wśród niektórych znaków zodiaku, znacznie częściej pojawiają się wampiry energetyczne, niż u innych.

Znaki zodiaku, które przyciągają pecha. TE osoby powinny mieć się na baczności!

Znak zodiaku - wampir energetyczny

Na pozór wydaje się być życzliwym, pełnym empatii człowiekiem, jednak kiedy zdamy sobie sprawę z jego intencji odkryjemy, że mamy do czynienia z naprawdę wyrachowaną osobą. Pewien znak zodiaku przejawia się wyjątkową mściwością. Przez przypadek popełniłeś błąd? On zrobi wszystko, by bolało jeszcze bardziej. Kontrola czyjegoś samopoczucia i manipulacja, to ulubione zajęcie Wodnika.

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Wodnik - wampir energetyczny

Wodnik jest prawdziwym krwiopijcą energetycznym. Z dokładnością rozpoznaje słabe strony drugiej osoby i wie w jaki sposób je wykorzystać. Osoby urodzone między 20 stycznia a 18 lutego często potrafią znakomicie umniejszać słowami i ranić. Łatwość ranienia i lekceważenie innych, to ich znak rozpoznawczy. Zdarza się też, że wodniki nie do końca zdają sobie sprawę ze swoich toksycznych cechy. Większość jednak świadomie ją wykorzystuje.

Najmądrzejszy znak zodiaku. Jest prawdziwą skarbnicą wiedzy