lekarz

i

Autor: Canva

Astrologia

Te trzy znaki zodiaku muszą uważać na zdrowie. Mogą mieć spore kłopoty!

2023-06-05 14:06

Astrologia medyczna mówi jasno - osoby urodzone w określonym czasie częściej borykają się z podobnymi przypadłościami. Jedni mają większe skłonności do problemów ze skórą, inni do tych związanych z układem nerwowym lub sercem. Sprawdź, na co uważać w ciągu najbliższych, letnich tygodni.

Horoskop na lato 2023 to znakomita forma sprawdzenia, co szybuje dla Ciebie los w najbliższym czasie. Niektóre znaki zodiaków mają szanse na wielką miłość i duży przypływ gotówki. Inne z kolei powinny uważać na sprawy zdrowotne, które w nadchodzącym tygodniu mogą nie tylko popsuć im humor, ale także spowodować wiele wydatków i nieprzyjemnych sytuacji. Znaki zodiaku i zdrowie są ze sobą spójne i mocno się łączą. Nasza data urodzenia może ujawnić wiele informacji dotyczących problemów zdrowotnych. Część cech charakteru związanych z danym znakiem zodiaku, może określać ogólne samopoczucie i kondycję. Wszystko ze względu na to, że emocje, zachowania i styl życia mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Wygląda na to, że w najbliższym czasie trzy z dwunastu znaków zodiaku powinny uważać na tę dziedzinę życia.

Znaki zodiaku u dzieci. Jak data urodzenia wpływa na jego osobowość?

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Lato 2023 - horoskop

Astrologia medyczna podpowiada, że najbliższy czas może nie być zbyt optymistyczny dla wybranych osób. Każdy znak zodiaku ma przypisaną inną część ciała, która decyduje o naszym zdrowiu. Łącząc znaki zodiaku ze zdrowiem i horoskop na najbliższe dni 2023, można wysnuć jeden wniosek - ryby, koziorożec i panna powinny przygotować się na sporo wydatków związanych z samopoczuciem i kondycją ciała.

Ryby - horoskop na lato 2023

Bezsenność może przywrócić Was o zawrót głowy. Dbajcie o swoje samopoczucie oraz to, by odpowiednio się wysypiać. Brak snu może powodować również problemy na tle nerwowym, co odbije się nie tylko na Was, ale także na Waszych bliskich.

Ten znak zodiaku jest prawdziwym wampirem energetycznym. Lepiej na niego uważaj

Koziorożec - horoskop na lato 2023

Koziorożce mogą mieć problemy ze stawami. Podczas letnich aktywności powinieneś szczególnie uważać na swoje nogi. Złamania, skręcenia i reumatyzm, u osób spod tego znaku zodiaku, występują zdecydowanie częściej, niż u innych. Jeśli tylko poczujesz dyskomfort lub nieprzyjemne uczucie w okolicach kostek lub kolan - koniecznie skonsultuj to z lekarzem.

Panna - horoskop na lato 2023

Panny w lecie 2023 nie będą w zbyt dobrej kondycji zdrowotnej. Najbardziej powinny uważać na jelita i żołądek. Osoby spod tego znaku zodiaku szczególnie narażone są na alergie pokarmowe, przez co warto, aby zwracały uwagę na to, co spożywają. Pamiętajcie, że latem wiele produktów psuje się zdecydowanie szybciej. Przed zrobieniem posiłku sprawdźcie datę ważności i upewnijcie się, że wszystkie składniki są świeże.