Te imiona noszą geniusze. Dowiedz się czy jesteś wśród nich!

2020-03-16 12:10
Te imiona noszą geniusze. Dowiedz się czy jesteś wśród nich!
Autor: pixabay.com Te imiona noszą geniusze. Dowiedz się czy jesteś wśród nich!

Geniusz to osoba, która wyróżnia się inteligencją i potrafi osiągnąć wysokie efekty w swoich zamierzonych działaniach. Dobre oceny w szkole, niesamowite wyniki w różnych dziedzinach nauki czy sportu, a także zaskakująca efektywność w pracy. Sprawdź, czy zaliczasz się do tej mądrej grupy osób.

Ranking imion jest nie tylko ciekawą informacją, ale także elementem rozrywki. Dzięki niemu, możemy dowiedzieć się jakie imię jest popularne, co oznacza, a także z jakiego języka się wywodzi. Choć wielu osobom mogłoby się wydawać, że imię to tylko imię i określa to, w jaki sposób mamy do kogoś mówić, może być w lekkim błędzie. Wygląda na to, że to nie tylko nasza reputacja, znak rozpoznawczy, ale także słowo, które może powiedzieć nam o kimś dużo więcej. Imię może się z czymś kojarzyć, może zdradzać wiele tajemnic, a także pokazywać charakter drugiej osoby. W poniższym zestawieniu znajdziecie imiona, które noszą osoby określane mianem geniuszy. Co ciekawe, są one proste i takie, które spotykamy zazwyczaj w życiu codziennym. Sprawdź, czy jesteś na tej liście i czy możesz być dumny z tego jak zostałeś nazwany przez swoich rodziców!

Filip Gurłacz jako Eminem! Zapowiada się naprawdę emocjonujący odcinek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Imiona geniuszy - ranking

Damskie:

Anna – kobieta o takim imieniu może osiągnąć wiele w swoim życiu ze względu na pracowitość, a także talenty, które posiada. Jeśli wykorzysta je z głową i trafi na dobrych ludzi- sukces ma w kieszeni.

Judyta – zdecydowanie dąży do wyznaczonych sobie celów. Cechuje ją przede wszystkim wysoka zdolność analitycznego myślenia. Lubi opierać się na faktach i na nauce.

Sara – kobiety obdarzone tym imieniem, skazane są na sukces. To wszystko za sprawą mądrości, którą posiadają. Zawsze działają precyzyjnie, ale też cierpliwie.

Łucja – energiczna, aktywna i odważna, te trzy cechy są znakiem rozpoznawczym Łucji. Dodatkowo, z ogromną rozwagą podchodzi do każdej sprawy, która ją dotyka. Jest wzrokowcem, który z łatwością przyswaja wiedzę.

Magdalena – chętnie służy i pomaga innym. Jeśli już wyznaczy sobie cel, zrobi wszystko, aby go zrealizować. Ma bardzo podzielną uwagę i potrafi wszystko szybko zapamiętać.

Męskie:

Patryk – mężczyzna o tym imieniu, wykazuje się niezwykłą mądrością w szkole czy w pracy. Nie ma dla niego rzeczy trudnych, a jeśli coś sprawia mu kłopot, potrafi siedzieć nad nim tyle, aż go skutecznie rozwiąże.

Damian – facet obdarowany takim imieniem może być z tego dumny. Damian z łatwością przyswaja wiedzę i jest niezwykle zacięty i zdeterminowany, by dążyć do zamierzonych celów.

Paweł – osoby obdarowane tym imieniem, charakteryzują się precyzyjnym umysłem i są bardzo uparte. Jest to jednak pozytywna cecha, ponieważ dzięki niej udaje im się to, co sobie w życiu zaplanowali.

Jan – pracowitość, to jego drugie imię. Dodatkowo, każdy mężczyzna obdarowany tym imieniem, wykazuje się wyjątkową inteligencją i potrafi robić kilka rzeczy naraz.

Nikodem – zawsze walczy o swoje i nigdy nie spoczywa na laurach. Jego bogata osobowość sprawia, że ma potencjał do wybicia się. Jeśli ma jasno wyznaczone zadania, to zawsze sobie z nimi poradzi.

Najnowsze