Friz

i

Autor: YouTube.com/Karol Friz Wiśniewski; screen z filmu " AŻ 2 OSOBY WYLECIAŁY Z PROGRAMU! (T5M2 ODC 3)" Friz mówi o swoim najpopularniejszym projekcie.

Te filmy Friza zrobiły furorę! Karol zdradził, które cieszą się największą popularnością

2023-02-18 18:33

Friz nie może narzekać na brak wyświetleń na YouTube. Nie bez powodu uważany jest za najpopularniejszego influencera w Polsce. Choć niektórym mogło się wydawać, że najlepsze czasy ma już za sobą, ten pobija nowe rekordy. Karol zdradził, które jego nowe filmy cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

Friz lubi dzielić się z fanami ciekawostkami na temat jego życia i kariery. Niektórzy uważają nawet, że jest za szczery i często pisze lub mówi o rzeczach, o których nie wypada się wypowiadać. Karol znów podzielił się pewną informacją, ale tym razem nie chodzi o kwestie życia prywatnego czy dziwne przemyślenia. Najpopularniejszy influencer w Polsce zdradził ciekawostkę, która z pewnością zainteresuje jego wiernych fanów. Wiemy, które filmy publikowane przez Friza na YouTube cieszą się największym zainteresowaniem. Nie chodzi o żadne kultowe nagrania sprzed lat czy miesięcy. Karol pobija rekordy z nowym materiałem!

Friz zawalczy na Fame MMA 2023? Nowa cena za kontrakt zwala z nóg!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Najpopularniejsze filmy Friza

Informacją o swoich najpopularniejszych materiałach Friz podzielił się na Twitterze. Okazuje się, że chodzi o filmy z drugiej edycji programu Twoje 5 minut. - T5M2 najpopularniejszą serią i najpopularniejszymi filmami ogólnie jakie kiedykolwiek wrzuciłem - czytamy.  Co to za filmy i na czym polega ich fenomen?

Friz w DOSADNYCH słowach o rozpadzie Ekipy. To dlatego twórcy poszli w swoją stronę!

Twoje 5 minut - co to?

Twoje 5 minut to internetowe reality show, w którym Friz i jego przyjaciele poszukują nowych influencerów. Do programu zgłosiły się osoby, które marzą o tym, aby zostać gwiazdami internetu. Muszą wykonywać zadania i oceniani są przez jurorów. To w ramach tego projektu powstała grupa Genzie. Aktualnie trwa druga edycja show.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE