Taylor Swift

i

Autor: Casey Flanigan/imageSPACE/Associated Press/East News Taylor Swift zagrała niesamowity koncert w deszczu.

Gwiazdy

Taylor Swift zagrała koncert w deszczu! Zdjęcia zachwycają internautów

2023-05-23 13:40

Taylor Swift jest aktualnie w trasie koncertowej The Eras Tour. Na każde widowisko przychodzi kilkadziesiąt tysięcy fanów. Ostatnio jedno z nich było zagrożone z powodu niekorzystnej pogody. Nagle zaczął padać deszcz. Swift postanowiła nie zawieść publiczności i dała koncert w ulewie. Zdjęcia z show wyglądają jak z filmu!

Taylor Swift ma miliony fanów. Nie ma wątpliwości, że aktualnie jest jedną z największych gwiazd świata. Od jej ostatniej trasy koncertowej minęło już kilka lat i wszyscy wielbiciele czekali na jej wielki powrót na scenę. Wreszcie się doczekali. The Eras Tour to widowisko, które nawiązuje do każdego etapu kariery artystki. Koncerty odbywają się tylko na stadionach piłkarskich, a więc na każdym są dziesiątki tysięcy osób. Nikt nie wyobraża sobie, aby show odwołano w ostatniej chwili. Nie wyobraża sobie tego nawet sama Taylor,  która pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych postanowiła występować na scenie przez kilka godzin.

Taylor Swift spotyka się ze znanym muzykiem? To wideo podgrzało plotki o ich związku

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Taylor Swift śpiewa w deszczu

20 maja 2023 Taylor Swift zagrała koncert na stadionie Gillette Stadium w Massachusetts. Zaśpiewała dla fanów pomimo deszczu. - Chcę tylko podziękować tej kultowej publiczności! Kocham was tak bardzo, że nie macie pojęcia - napisała na Twitterze Taylor i dodała zdjęcia z deszczowego widowiska. Fotografie wyglądają jak z filmu i zachwyciły internautów. Zobaczcie je niżej.

Beyonce w Polsce 2023 - tak będzie wyglądać jej koncert w Warszawie. Roboty, czołg i wielki koń!

Taylor Swift wystąpi w Polsce?

Koncert Taylor Swift w Polsce to marzenie wielu fanów artystki. Czy piosenkarka w ramach The Eras Tour przyjedzie również do naszego kraju? Jak na razie nie wiadomo, ponieważ aktualnie Taylor występuje tylko w Ameryce. Daty i miejsca koncertów w Europie mają być podane wkrótce.