Taylor Swift, Matt Healy

i

Autor: Rex Features/East News // Retna/Photoshot/REPORTER Taylor Swift, Matt Healy

Gwiazdy

Taylor Swift spotyka się ze znanym muzykiem? To wideo podgrzało plotki o ich związku

2023-06-12 13:01

Plotki na temat gorącego romansu Taylor Swift i Matta Healy nie cichną, a wręcz przybierają na sile. Zwłaszcza po jednym z koncertów gwiazdy pop, kiedy to w strefie VIP pojawił się muzyk. Zagraniczne media donoszą, że para chce niedługo obwieścić światu swój związek.

Taylor Swift to niekwestionowana gwiazda country pop, która cieszy się popularnością na całym świecie, a także, może pochwalić się sprzedażą ponad 50 milionów egzemplarzy płyt! Poza karierą prowadzi również bujne życie uczuciowe. Spotykała się z takimi mężczyznami jak: Taylor Lautner, John Mayer, Jake Gyllenhaal, Harry Styles, Calvin Harris, Tom Hiddleston oraz aktorem Joe Alwynem, z którym rozstała się w 2023 roku. Ich związek trwał 7 lat, a piosenkarka szybko znalazła ukojenie w ramionach nowego faceta, którym jest muzyk rockowy Matt Healy.

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Matt Healy na koncercie Taylor Swift

Matt Healy jest liderem popularnego zespołu The 1975 i nie cieszy się zbyt dobrą sławą. W przeszłości był uzależniony od heroiny, często sięga po skręty, a w wywiadach często chwali się łóżkowymi podbojami. Jako nastolatek został również wyrzucony ze szkoły za bójki.

Taylor Swift zagrała niedawno koncert w miejscowości Nashville. W strefie VIP zauważono kilka zaprzyjaźnionych z nią gwiazd Phoebe Bridgers, Gigi Hadid, czy wspomnianego wcześniej Matta Healy'ego. Portal "The Sun" poinformował w czwartek, iż Taylor i Matt planują już niebawem potwierdzić swój romans. Ma to nastąpić podczas jednego z koncertów Matta.