Taylor Swift

i

Autor: Javier Vicencio/eyepix via ZUMA Press Wire / SplashNews.com/East

koncerty 2024

Taylor Swift z drugim koncertem w Warszawie! Polscy fani na to zasłużyli!

2023-06-27 23:57

Niespodzianek koncertowych ciąg dalszy. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Taylor Swift zagra drugi koncert w Polsce. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiej wokalistki. Kiedy odbędzie się drugi koncert gwiazdy? I gdzie będzie można kupić na niego bilety?

Przyjazd Taylor Swift do Polski w 2024 roku jest spełnieniem marzeń dla wszystkich polskich fanów Swifties. Choć amerykańska gwiazda miała pojawić się w Polsce już jakiś czas temu – w 2020 roku na Openerze, pandemia koronawirusa pomieszała szyki miłośnikom jej twórczości. 

W 2024 roku Taylor Swift wyruszy ze swoją trasą koncertową „The Eras Tour”. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że w jej ramach wystąpi także na koncercie w Polsce. Teraz okazuje się jednak, że megagwiazda muzyki pop pojawi się nad Wisłą nie raz, ale dwa razy. 

Pierwszy koncert Swift odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku w Warszawie na PGE Narodowym. W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem organizatorzy ogłosili właśnie kolejny koncert Taylor Swift w Warszawie, który odbędzie się dzień później, czyli 3 sierpnia 2024 roku.

Bilety na drugi koncert Taylor Swift 

Bilety na trasę „The Eras Tour” mają być dostępne dla polskich fanów od lipca. Już teraz fani gwiazdy mogą się rejestrować za pośrednictwem specjalnego formularza. Więcej informacji na ebilet.pl.

Taylor Swift ma na swoim koncie dwanaście nagród Grammy, jedną statuetkę Emmy oraz dwadzieścia osiem Billboard Music Awards. Wielokrotnie gościła na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi tygodnika „Time”, a także najlepiej zarabiających artystek, 100 najsilniejszych kobiet i 100 celebrytów „Forbesa”.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!