Taylor Swift w poruszającej balladzie. Takiej piosenki nie nagrała jeszcze nigdy!

2019-07-24 11:16 MK
Taylor Swift
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Taylor Swift to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki popularnej. Każda płyta wokalistki dociera na sam szczyt list przebojów i pozostaje tam na wiele, wiele tygodni. Zapewne tak samo będzie w przypadku płyty Lover, której premiera już w przyszłym miesiącu. Artystka nie zwalnia tempa i wypuściła do sieci kolejny numer go promujący - The Archer. To niewątpliwie jeden z najpiękniejszych utworów Taylor. Posłuchajcie go już teraz na ESKA.pl.

Taylor Swift - The Archer to kolejna propozycja od amerykańskiej wokalistki. Fani gwiazdy nie mogą narzekać. W ostatnim czasie, idolka na każdym kroku ich zaskakuje. Niedawno swoją premierę miały single ME! oraz You Need To Calm Down, a w sieci pojawiła się już trzecia piosenka zapowiadająca album Lover - The Archer. W przeciwieństwie do poprzedników, nie jest to dynamiczny utwór, a wzruszająca ballada. Niektórzy wielbiciele stwierdzili nawet, że utwór przypomina im twórczość Lany Del Rey. Jak Taylor brzmi w spokojniejszym wydaniu? Posłuchajcie!

Taylor Swift - nowa piosenka

Amerykańska gwiazda wydała utwór niespodziewanie. Zorganizowała na Instagramie transmisję live, gdzie opowiedziała nieco więcej o swoim nadchodzącym wydawnictwie. Zdradziła między innymi, że The Archer nie jest typowym singlem, a jedynie piosenką zapowiadającą jej płytę. Mimo tego, stała się ona 34. numerem 1. Swift na liście iTunes. Gwiazda pracuje obecnie nad teledyskiem do innej z piosenek, które znalazły się na Lover. Póki co, nie zdradziła, jaki jest jej tytuł, ani kiedy możemy się jej spodziewać. Piosenkę The Archer, za którą odpowiada współtwórca największych hitów Taylor Swift - Jack Antonoff, znajdziecie poniżej.

Taylor Swift - nowa płyta

Już 23 sierpnia do sprzedaży trafi siódmy krążek autorki przeboju Shake It Off. Będzie to pierwszy album, który wokalistka wyda po podpisaniu nowego kontraktu. Dotychczasowe albumy gwiazdy radziły sobie na listach doskonale. Aż cztery z nich sprzedały się w liczbie ponad miliona kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży na terenie samych Stanów Zjednoczonych. Żadnemu innemu artyście nie udało się osiągnąć takiego wyniku.

Najnowsze