Taylor Swift jako mężczyzna w nowym teledysku. Powinna go obejrzeć każda kobieta!

2020-02-27 14:30 MK
Taylor Swift
Autor: YouTube/Taylor Swift

Bez dwóch zdań, Taylor Swift jest dziś jedną z największych gwiazd muzyki popularnej. Jej płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy, a teledyski generują setki milionów wyświetleń. W sieci zadebiutował kolejny wideoklip artystki, w którym wciela się ona w rolę faceta. Dlaczego zdecydowała się na taki ruch? Sprawdź na ESKA.pl najnowszy klip artystki do singla The Man.

Taylor Swift - teledysk do piosenki The Man będzie sporym zaskoczeniem nawet dla największych fanów wokalistki. Amerykańska piosenkarka nie przestaje promować swojego najnowszego, siódmego już albumu w karierze Lover, który ukazał się na rynku w sierpniu zeszłego roku. Po ME!, You Need To Calm Down oraz tytułowym Lover, gwiazda zdecydowała, że kolejnym singlem będzie kawałek The Man.

Na swoim siódmym albumie, Taylor poruszyła wiele ważnych społecznie spraw. Artystka odważyła się zaśpiewać o tolerancji, swoich poglądach politycznych oraz o nierówności między traktowaniem kobiet i mężczyzn. O ostatnim zagadnieniu stworzyła nawet cały utwór - właśnie The Man. Za pośrednictwem tekstu piosenki, jego autorka zastanawia się, ile rzeczy byłoby łatwiejszych dla niej w otaczającym świecie, gdyby urodziła się mężczyzną.W klipie, który powstał do piosenki, Taylor na cztery minuty zamieniła się w mężczyznę. Jej metamorfoza jest naprawdę zaskakująca!

Taylor Swift - nowy teledysk

The Man to pierwszy w karierze teledysk Taylor Swift, który w całości wyreżyserowała. W najnowszym klipie, artystka została ucharakteryzowana na odnoszącego sukcesy w życiu mężczyznę, mogącego pozwolić sobie na więcej, ze względu na swoją płeć. Piosenkarka udowodniła swoim klipem, że często, za takie same zachowania, kobiety nie otrzymują podobnych owacji. Artystka nawiązała też do utraty praw do swojej własnej muzyki wskutek zakupienia przez Scootera Brauna całego jej katalogu. The Man możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsze